Aukštaitijos naujienosBiržai

Pagerbti Nemunėlio Radviliškio miestelio senjorai

Nemunėlio Radviliškyje, senosios mokyklos salėje, pirmą sykį buvo surengta miestelio senjorams skirta šventė „Metų karoliai“. Jo sumanytoja ir organizatorė kultūros darbuotoja Dalia Matusevičienė į popietę pakvietė garbingo amžiaus Nemunėlio Radviliškio krašto gyventojus, kad visus galėtų pasveikinti, padėkoti už jų darbą. Į popietę atvyko Biržų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Astra Korsakienė, Savivaldybės administracijos direktorius Vidas Eidukas, Nemunėlio Radviliškio seniūnijos darbuotojai, Nemunėlio Radviliškio mokyklos atstovai, mokinukai.

Prisirinko pilna salė senjorų ir juos gerbiančių žmonių. Grupę Onos Milienės senelių globos namų gyventojų į renginį palydėjo Danutė Nindriūnaitė, ne vienam senjorų atvykti į šventę padėjo artimieji.

Renginį pradėjusi D. Matusevičienė nuoširdžiai pasveikino visus senjorus, dėkojo už jų darbą, už patirtį, už gerumą, kuriuo dalinasi su visais.

Mero pavaduotoja Astra Korsakienė pasidžiaugė šios šventės prasme: advento laiku prisiminti ir pagerbti žmones, visą gyvenimą atidavusius savo kraštui, sąžiningai dirbusius, sukaupusius didžiulę gyvenimo patirtį. A. Korsakienė sveikino senolius, džiaugėsi jų buvimu kartu. Kartu su Savivaldybės administracijos direktoriumi Vidu Eiduku gėlių žiedais ir sveikatos dovanėlėmis – vitaminais, apdovanojo šešetą vyriausių miestelio gyventojų. Ne visi senjorai galėjo atvykti į šventę, kitiems dovanėles žadėjo įteikti artimieji, seniūnijos socialinio darbo organizatorė Svetlana Vaitaitienė ir pati renginio sumanytoja D. Matusevičienė.

S. Vaitaitienė pasveikino šventės dalyvius, padėkojo už jų ištvermę ir išmintį, prisiminė Pasaulinės sveikatos organizacijos teiginius apie žmogaus amžių. D. Matusevičienė gėlėmis ir padėkos raštais apdovanojo ilgiausius metų karolius suvėrusius miestelio gyventojus.

Senjorams koncertavo vaikai ir jaunimas: Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos mokiniai ir jų mokytojos Alla Fetingienė ir Ieva Morkūnaitė.

Biržų rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close