Pixabay nuotr.

Pagrindinė rajono Kalėdų eglė nušvis atnaujintoje Raguvos aikštėje

Gruodžio 11 d., penktadienį, Raguvos miestelyje vyks dviguba šventė. 17 val. bus įžiebta pagrindinė Panevėžio rajono Kalėdų eglė ir oficialiai atidaryta miestelio renovuota šv. Florijono aikštė.

Šventės dalyviams ir svečiams žadama turininga ir smagi Raguvos kultūros centro organizuojama programa.

„Šiemet turėsime ne tik didelę pagrindinę kalėdinę eglę, bet šalia jos ir visą eglučių parką“, – sako Raguvos kultūros centro direktorė Kristina Juškienė.

Idėja atnaujintą centrinę miestelio aikštę papuošti eglučių parku pasiūlė teatro studijos „Šypsena“ vadovė Ina Kuodienė. Parūpinti savo eglutes ir išmoningai jas papuošti buvo pakviesti Raguvos gyventojai, verslininkai, gimnazija, vaikų darželis, ambulatorija, biblioteka, įvairios organizacijos.

K. Juškienė dar negali pasakyti, kiek aikštėje bus papuošta eglučių, bet tikisi, kad apie penkiolika. Svarbiausia, kad bendras pasiruošimas šventėms, sutelktos pastangos puošti miestelį dar labiau suvienys bendruomenę, ugdys pagarbą ir pasididžiavimą savo gimtine, bendruomeniškumo jausmą.

Vakaro metu koncertuos Smilgių seniūnijos pučiamųjų instrumentų orkestras „Saulutė“ , Šiaulių choro solistė Sigutė Vaičiulytė, TV projektų „Žvaigždžių vartai“ ir „Lietuvos balsas“ dalyvis Aleksandras Dirmantas.

Šventės dalyviai bus pakviesti kurti sveikinimą TV3 televizijos organizuojamai iniciatyvai „Papuoškime Lietuvą“.

Pagrindinis šventės rėmėjas – Panevėžio rajono savivaldybė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: