2TV nuotr.

Pagrindinė serialo „Rimti reikalai“ aktorė Dovilė Kundrotaitė apie žiaurius gerbėjų komentarus: „Vienu momentu iš tikrųjų buvo šokas“

Į įvairias veiklas pasinėrusi aktorė Dovilė Kundrotaitė neslepia, kad labai džiaugiasi savo pasirinktu keliu. Aktorinis, kalbų mokslai, kelionės, protinė mankšta – štai kas pastaruoju metu ją supa. Kalbėdama apie vaidybą seriale „Rimti reikalai“ aktorė nedaugžodžiauja, džiaugiasi naujais scenarijaus atneštais vėjais ir negaili pagyrų vienam iš kolegų, su kuriuo seriale teko atsisveikinti. Seriale jos įkūnijamas Iglės personažas už tėvo nužudymą atkeršijo Manto Vaitiekūno įkūnijamam Gabrio personažui, kas internete sukėlė daug įvairių diskusijų.

„Taip, pagaliau! Kadangi visi vyrai išskydę, teko viską padaryti pačiai. Mes su scenaristu Edvinu Kalėda daug diskutavome šia tema – taip, kaip turėtų toliau vystytis mano personažas. Man atrodo, kad kraujo keršto tema yra pati didžiausia šio personažo ašis. Todėl mano mintis buvo, kad arba Iglė, arba Gabris. Kitaip Iglė nebūtų nusiraminusi, ne toks šio personažo charakteris. O Manto, kaip aktoriaus, labai gaila. Puikiai atsimenu, kai tik atėjau vaidinti į serialą, buvau dar pradedančioji aktorė. Tai iš jo jaučiau labai šiltą palaikymą“, – kalbės Dovilė Kundrotaitė.

Serialo aktorė pripažįsta pastaruoju metu dėl scenarijaus vingių sulaukianti daug negatyvių žinučių ir komentarų iš gerbėjų, kurie jos asmenyb3 tapatina su Iglės personažu. Dovilė atskleidė, kas ją pykdo labiausiai.

„Gal ne tai, kad erzina, bet vienu momentu iš tikrųjų buvo šokas. Vaidinti tą tokį neigiamą personažą yra smagu, nes tu gali daryti tai, ko gyvenime nedarytum, todėl gali pasileisti ir būti tokia, kokia nesi. Bet kai pradeda į mane pačią kreiptis personažo vardu arba aiškina, kad aš tokia ir gyvenime… Atrodo, supranti, kad nereikia kreipti dėmesio, bet pradžioje norėjosi visiems sakyti, jog, žmonės, čia gi ne aš! Man turbūt vienas baisiausių įvykių, kuris labiausiai mane paveikė ne iš asmeninės pusės, bet bendrai, tai, kad po vasaros įvykio, kai mus su drauge užpuolė kažkoks vyras, žmonės komentavo, kad tai jau prisivaidinai, tai čia jau už tai tave. Net ir per juoką sakyti tokius dalykus yra labai neadekvatu“, –  šį vakarą 2TV laidoje „Monikos užkulisiai“ pasakos Dovilė.

Talentinga aktorė Dovilė Kundrotaitė laidoje pasidalins ne vienu savo asmeninio gyvenimo faktu, atskleis, kas įdomaus vyksta filmavimo aikštelėje, kokių baimių turi bei kokią kelionę planuoja artimiausiu metu. Tikroji Dovilės Kundrotaitės pusė – šį vakarą, 22 val., laidoje „Monikos užkulisiai“ per 2TV.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: