Pagrindiniu rekonstruotos „IKI“ parduotuvės Ramygaloje akcentu bus savitarnos kasos

Nuo spalio 25 dienos Panevėžio rajone Ramygaloje duris rekonstrukcijai užvers didžiausia ir bene labiausiai lankoma apylinkėje „IKI“ parduotuvė. Po atsinaujinimo ją žadama atidaryti nuo gruodžio 1-osios, o dabar prasidėję išpardavimo akcijos iš parduotuvės lentynų iššlavė visą pigesnį aliejų. Vieni, kaip tokiais atvejais būna, jį pirko dėžėmis, o pavėlavusiems liko kol kas tik gerokai brangesnis alyvuogių ir kitokie egzotiškesni aliejai. Ramygaliečiai laukia ir tikisi kitų išpardavimo akcijų.

Prekybos tinklą „IKI“ valdančios UAB „Palink“ komunikacijos vadovė Vaida Budrienė akcentavo, kad parduotuvė Ramygaloje bus atnaujinta ir išgražinta, pirkėjams bus sudarytos geresnės ir saugesnės sąlygos, o į rekonstrukciją bus investuota maždaug 634 tūkst. eurų.

Nors ramygaliečiai vylėsi, kad vykdant rekonstrukciją „IKI“ parduotuvė išsiplės ir į antrąjį pastato aukštą, kuriame kadaise veikė restoranas ir į kurį yra įrengtas liftas, V.Budrienė nurodė, kad parduotuvė ir toliau liks tik pirmajame aukšte. Anot jos, dabar prekybos salėje esantis taromatas bus iškeltas į įėjimo zoną, o parduotuvės rekonstrukcijos metu jis neveiks, todėl žmonės tarą galės dėti kur nori, nes kitos Ramygalos parduotuvės jos nepriima.

Bene kaip svarbiausią parduotuvės rekonstrukcijos akcentą V.Budrienė akcentavo, kad po jos bus įrengtos trys savitarnos kasos ir palikta viena įprastinė kasa vietoje dviejų veikiančių dabar. „IKI“ komunikacijos vadovė vylėsi, kad pirkėjai teigiamai įvertins permainas, nors matant, jog bene pusę lankytojų sudaro vyresnio amžiaus žmonės sunkiai tikėtina, kad jie pritartų savitarnos subtilybėms.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: