Paįstrio kultūros centro nuotr.

Paįstryje – muzikuojančių grupių ir atlikėjų fiesta

Į Paįstrio kultūros centro sceną grįžta muzikinės energijos ir geros nuotaikos užtaisas –„Muzikuojančių grupių ir atlikėjų fiesta“. Penkios grupės bei atlikėjai iš Panevėžio rajono, Kauno, Kupiškio bei Pasvalio surengs bendrą pasirodymą, kuris atskleis kokia įvairi ir spalvinga gali būti populiarioji muzika.

„Šį renginį sugalvojome remdamiesi gerąją kaimyninių rajonų patirtimi. Nors kultūros centruose didelis dėmesys teikiamas profesionaliojo meno sklaidai, norėjome sukurti galimybę pasirodyti ir mėgėjams. Per pastaruosius kelis metus renginys išaugo, norinčių pasirodyti fiestoje – vis daugiau, tad į sceną ketvirtadienio vakarą lips ne visi norėję“ – pasakoja renginio idėjos autorius Paįstrio kultūros centro meno vadovas Virginijus Kiršgalvis.

Anot organizatorių, lapkričio 24 dienos vakarą kiekvienas atlikėjas ir grupė atliks savo paruoštą repertuarą, kuris suderinamas iš anksto, kad kūriniai nesikartotų.

„Vienos grupės renkasi juos pačius labiausiai reprezentuojančius kūrinius, kitos – žiūrovams geriau pažįstamas melodijas. Tariamės ir pasirodymų detales deriname iš anksto, kad muzikinių kūrinių spektras būtų kuo įvairesnis. Visi šeši „Muzikuojančių grupių ir atlikėjų fiestos“ dalyviai kartu atliks tik baigiamąją vakaro dainą – Virgio Stakėno „Seni draugai“ – sako V. Kiršgalvis.

Į Paįstrio sceną lips „Vyrai iš Paįstrio“, vokalinė popgrupė iš Krekenavos, Meilė ir Audrius iš Kauno, Rimvydas iš Kupiškio.  Septintą kartą vykstantį renginį vainikuos grupės iš Pasvalio „Sound Track“ pasirodymas: ir instrumentai, ir vokalas skambės gyvai.

Koncertą organizuojantis Paįstrio kultūros centras tikisi per renginių įvairovę formuoti vietos gyventojų muzikinį skonį. „Muzikuojančių grupių ir atlikėjų fiesta“ – erdvė populiariosios estradinės muzikos atlikėjams pristatyti save, savo atliekamus kūrinius, o žiūrovams – išsirinkti muziką savo būsimai asmeninei šventei.

Paįstrio kultūros centro informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: