Pakruojo dvaras,gėlių festivalis,Šekspyras

Pakruojo dvaras – dvariško gyvenimo kurortas su „viskas įskaičiuota“

Nekyla abejonių, kad ši vasara kelionių ir egzotikos mėgėjams bus kitokia – dėl ribojamų išvykų į užsienį šiemet bus suteikta galimybė geriau pažinti Lietuvą, jos grožį bei niekuo pasaulio kurortams nenusileidžiančias paslaugas. Viena iš tokių paslaugų – „viskas įskaičiuota“ – nuo šios vasaros pradžios bus pradėta teikti ir XIX a. pramogas siūlančiame Pakruojo dvare, kuris praėjusiais metais Lietuvos gyventojų pripažintas „Metų turizmo objektu“.

Pakruojo dvaro viešbučių vadovo Vadim Ovčinko teigimu, dvaras suteiks galimybę realizuoti neįvykusių kelionių į užsienį kelialapius. Užmegztas bendradarbiavimas su vienu didžiausiu kelionių organizatoriumi „Novaturas“ ir Lietuvos turizmo agentūromis padės gaivinti vietinį turizmą, suteiks atostogautojams platesnių pasirinkimo galimybių. „Suprantame, kad ne visi turės kantrybės ir noro laukti atsidarančių užsienio kurortų, juk dažnai atostogos planuojamos iš anksto ir derinamos su vaikų mokslo metų pabaiga. Tad mes šios vasaros pramogas ir veiklas orientuojame į šeimas“, – sako V. Ovčinko.

Didžiulę erdvę po atviru dangumi apimantis parkas, pramogoms ir reginiams atveria daugiau nei 40 komplekso pastatų. Svečiams siūloma apsigyventi dvejuose boutique stiliaus viešbučiuose, maistu mėgautis skirtingo tipo restoranuose. Nuo birželio pradžios čia verdančiu XIX a. gyvenimu bus galima mėgautis nesukant galvos – poilsiu, maistu ir net pramogomis čia iki smulkmenų bus pasirūpinta.

Pakruojo dvaras bene pirmasis šalyje turistinis objektas, pristatantis lietuvių taip užsienio kurortuose pamėgtą apmokėjimo sistemą „viskas įskaičiuota“, lankytojams siūlo keletą atostogų paketų. Galima pasirinkti svečiavimosi dvare trukmę, susidėlioti atostogų planus savaitgaliams ar visai savaitei. Lankytojai laukiami ir darbo dienomis.

„Mūsų svečiai, pasirinkę programą „viskas įskaičiuota“ gaus nakvynę charakteringuose dvaro viešbučiuose, dienos maitinimą ir vakaro pramogas. Kiekvienai dienai sukūrėme vis kitas veiklas, pavyzdžiui, bus galima mėgautis dvaro kinu, sveikatinimo paslaugomis, dalyvauti dvaro gaminamos produkcijos degustacijose. Į šį paketą patenka ir didžiausio Europoje gėlių festivalio lankymas dvaro parke“, – naujovę pristato V. Ovčinko.

Pakruojo dvaras skatina pažinti ne tik XIX a. kurorto gyvenimą, bet atrasti visą Šiaurės Lietuvos regioną. Apylinkes patogu žvalgyti tiek automobiliais, tiek keliaujant dviračiais ar pėsčiųjų takais.

Dvariškų atostogų paketų su „viskas įskaičiuota“ jau nuo kitos savaitės galima ieškoti kelionių agentūrose.

Pakruojo dvaras – ne tik didžiausia Lietuvoje išlikusi dvaro sodyba, tačiau ir viena iš 18 patraukliausių kultūrinio turizmo vietovių Europoje bei „Metų turizmo objektas 2019“ Lietuvoje, kur atkuriamas XIX a. pab. – XX a. pr. dvaro gyvenimas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: