Palaikykime Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę kartu: varžybos su Bosnija ir Hercegovina – jau šiandien

Po sėkmingų varžybų ketvirtadienį, šiandien, sekmadienį, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė stoja į antrąsias FIBA pasaulio čempionato atrankos rungtynes prieš Bosniją ir Hercegoviną. Mačą 19.30 val. transliuos TV3 televizija ir naujienų portalas tv3.lt.

Lietuva Bosniją ir Hercegoviną sekmadienį įveikė rezultatu 78:77. Iškart po to pasirodė žinia, jog bosniai į Lietuvą atvykti neketina ir netgi kreipėsi į Tarptautinę krepšinio federaciją (FIBA) su prašymu rungtynes nukelti. FIBA šio prašymo netenkinus, bosniai dar kartą pakeitė savo nuomonę ir paskelbė, kad Lietuvoje vis dėlto pasirodys – jau šį vakarą žiūrovai išvys antrąsias rungtynes.

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis dar kiek anksčiau sakė, kad bosnių veiksmus ir neapsisprendimą komentuoti sunku. Nepaisant to, treneris šiandien tikisi Lietuvai sėkmingų varžybų. „Galbūt jie norėjo kažkiek išmušti mus iš vėžių. Tikiuosi, kad mes iš tų vėžių neišsimušime, o kaip tik tokie žaidimai mus motyvuos dar stipriau“, – sakė jis.

Palaikykite rinktinę tiek namuose, tiek ir iš arenos. Bilietus galite įsigyti čia: https://bit.ly/36KZSR6

Lietuvos mačo prieš Bosniją ir Hercegoviną metu bus rengiama ir speciali palaikymo Ukrainai akcija. Vilniuje vykstančių varžybų metu, susirinkusiems žiūrovams bus išdalinta per 3 tūkstančius Ukrainos vėliavėlių, išskleista speciali 150 kvadratinių metrų ploto Ukrainos vėliava, o LED juostose ir arenos palubėse esančiame kube bus transliuojamos palaikymo ir vienybės žinutės.

TV3 žiniasklaidos grupė užtikrina savo grupės valdomuose kanaluose nepirkti ir netransliuoti rusiškos produkcijos ir reklamos. Taip pat, reaguodama į Rusijos pradėtą karą prieš Ukrainą, nuo šiandien, sekmadienio, tv3.lt, Go3, TV3 Play ir Home3 pradėjo retransliuoti „Ukraine 24 žinių kanalą.

Visais grupės valdomais kanalais – televizijoje, radijuje ir naujienų portale tv3.lt – žmonės kviečiami prisidėti prie paramos Ukrainai akcijos „Mėlyna geltona“, adresu www.blue-yellow.lt/lt .

Lietuva – Bosnija ir Hercegovina – jau šiandien, 19.30 val. per TV3 ir tv3.lt!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: