TV3 nuotr.

Palaikykime: šiandien Panevėžyje – Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynės su Ukraina

Šį šeštadienio vakarą Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pratęs pasirengimą Pasaulio taurės čempionatui. Namuose, Panevėžyje, lietuviai susitiks su Ukrainos ekipa. Stebėti šias kontrolines rungtynės žiūrovai kviečiami per TV3 televiziją arba internetu, naujienų portale tv3.lt.

Nuoroda į rungtynes: https://bit.ly/3rM4Ibg

Pirmosiose kontrolinėse rungtynėse, kuriose lietuviai liepos 22 ir 24 dienomis sutriuškino Jordanijos ekipą, žiūrovai turėjo progą išvysti Dariaus Songailos vadovaujamą rezervinę rinktinę. Nuo šiandienos rungtynių su Ukraina, sirgaliai išvys jau pagrindinę Lietuvos rinktinę, kurią treniruoja Kazys Maksvytis.

Šios rungtynės su Ukraina pagrindinei rinktinei bus pirmosios, tačiau savo pasiruošimą Pasaulio taurei rinktinė jau pradėjo nuo liepos 17 d. „Padirbome fiziškai, įėjome į krepšinio ritmą. Pradedame kontrolinių rungtynių ciklą jau su pagrindine grupe. Žaisti – visada smagiau nei treniruotis“, – sako K. Maksvytis.

Po pirmųjų sėkmingų rungtynių su Jordanija prie pagrindinės rinktinės papildomai prisijungė trys krepšininkai – Matas Jogėla, Deividas Sirvydis ir Dovydas Giedraitis. Anot K. Maksvyčio, rungtynių su Ukraina ir Sakartvelu metu, Lietuvos rinktinės gretos nesikeis, tačiau jau pirmadienį prie rinktinės prisijungs ir Ąžuolas Tubelis.

„Tos kelios rungtynės bus skirtos išsiaiškinti kandidatams, kurie liks rinktinėje toliau, o rungtynių turime nemažai. Po to jau žiūrėsime į pagrindinius krepšininkus, kad gerintume jų susižaidimą ir ruoštumėmės pasaulio čempionatui“, – sako jis.

Rungtynėse su Ukraina išvysime Mindaugą Kuzminską, Roką Jokubaitį, Tomą Dimšą, Vaidą Kariniauską, Margirį Normantą, Donatą Motiejūną, Donatą Tarolį, Tadą Sedekerskį, Eimantą Bendžių, Eigirdą Žukauską, Gabrielių Maldūną, Deividą Sirvydį ir Matą Jogėlą.

O kaip K. Maksvytis vertina Ukrainos ekipą, su kuria lietuviai susitiks jau šį vakarą? „Kol kas nesiruošiame Ukrainos rinktinei – žiūrime savo tikslų, ruošiamės savo gynybai, savo puolimui. Žinome kai kuriuos Ukrainos žaidėjus individualiai, bet pagrindinis akcentas yra mūsų žaidimas“, – sako treneris.

Pasaulio taurės čempionatas įvyks Filipinuose, Japonijoje ir Indonezijoje rugpjūčio 25 – rugsėjo 10 dienomis. Kaip įprasta, svarbiausias FIBA Pasaulio taurės rungtynes rodys TV3 kanalas, o visus čempionato susitikimus galės pamatyti „Go3“ televizijos žiūrovai.

Nepamirškite krepšininkų palaikyti ir šį šeštadienį – kontrolines Lietuvos vyrų rinktinės rungtynes prieš Ukrainą stebėkite nuo 19.30 val. per TV3, tv3.lt ir Go3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: