GO3 nuotr.

Palaikykite savo mėgstamą nuomonės formuotoją iš Lietuvos prestižiniuose „Nickelodeon Kids’ Choice Awards“ apdovanojimuose

Šių metų „Nickelodeon Kids’ Choice Awards“ apdovanojimų balsavimas netrukus baigsis ir dabar yra paskutinė proga palaikyti Lietuvos dalyvius „Mėgstamiausio nuomonės formuotojo“ kategorijoje.  Balsuoti už juos galima iki balandžio 9 d.

Apdovanojimų nugalėtojai bus paskelbti 2022 m. balandžio 12 d TV laidoje su Lietuvos nugalėtoju/-, kurią išskirtinai rodys „Paramount+“ naujos kartos televizijoje „Go3”.

„Nickelodeon Kids’ Choice Awards“ yra kasmetiniai pasaulio vaikų apdovanojimai, kuriuos rengia „Nickelodeon“. Šiemet pirmą kartą, be jau nuo seno įprastų nominacijų, įtraukta ir Lietuva, o keturi nominantai labai džiaugiasi galėdami atstovauti mūsų šalį pasaulinėje scenoje „Mėgstamiausias nuomonės formuotojo“ kategorijoje.

„Aš be galo džiaugiuosi, kad buvau nominuota „Nickelodeon Kids’ Choice Awards“ apdovanojimuose. Man tai reiškia labai daug, tikrai niekada negalėjau pagalvoti, jog šitaip gali nutikti. Kuriu turinį jau gana ilgą laiką – nuo 2016 m. pabaigos, įdėjau daug meilės, laiko ir pastangų, kad žmonėms būtų įdomu, tad tai yra didelis įvertinimas ir įvykis už kurį esu dėkinga visiems, kas prie to prisidėjo. Tai tik parodo, jog vienas paprastas pomėgis gali išsivystyti į vieną didelį norą daryti, tai kas tau patinka ir tapti tavo kasdiene veikla,“- atviravo projekto „X faktorius. Žvaigždės“ 2 vietos laimėtoja, vaizdo tinklaraštininkė Deimantė Vaičiūtė, geriau žinoma pseudonimu Dejmukas.

Žinomas komikas Mantas Bartuševičius: „Esu šiek tiek nustebęs kad buvau nominuotas, bet jei vaikai taip nusprendė, tai jų žodis šventas“.

Jaunoji kelionių entuziastė Lina Talžūnaitė teigia: „Sužinojusi, kad esu nominuota tiek aš, tiek mano brolis negalėjome realiai patikėti. Iškart kilo mintis, kokiu būdu, pagal kokius kriterijus yra atrenkama ir kaip taip pasisekė. Vaikystėje nuolat žiūrėdavau video, filmus su žvaigždėmis, kurios taip pat yra laimėjusios „Nickelodeon Kids’ Choice Awards“ apdovanojimus. Didelis ačiū kiekvienam, kuris balsavo ir kad turėjau tokią galimybę būti nominuota pirmą kartą Baltijos šalių istorijoje vykstančiame konkurse“.

Vaizdo tinklaraštininkas Andrius Talžūnas sunkiai galėjo patikėti, kad pateko tarp keturių nominantų, atstovaujančių Lietuvą: „Pirma kai sužinojau, kad esu nominuotas, galvojau, kad tai kažkoks pokštas ar net man rašo sukčiai (juokiasi) bet kai įsitikinau, kad viskas yra tikra, jaučiausi neapsakomai gerai. Būtent šį apdovanojimą yra laimėjęs mano mėgstamiausias youtuberis David Dobrik, todėl labai tikiuosi, kad ir man pavyks laimėti, būtų tiesiog „INSANE“!

Balsuoti už savo mėgstamiausius Lietuvos nuomonės formuotojus galima https://kca.nickelodeon.lt.

Šiemet apdovanojimų ceremoniją ves amerikiečių aktorė Miranda Cosgrove (serialas „iCarly“) ir amerikietiškojo futbolo superžvaigždė Robas Gronkowskis. Miranda Cosgrove yra ne tik aktorė, bet ir dainininkė, o Robas „Gronk“ Gronkovskis yra tikrų tikriausia amerikietiškojo futbolo (NFL) legenda ir net keturiskart tapo Super Taurės („Super Bowl“) čempionu.

Be Baltijos šalių atstovų, apdovanojimams kitose kategorijose nominuoti tokios pasaulinio garso žvaigždės kaip Tomas Hiddlestonas, Angelina Jolie, Zendaya, Drake, Justinas Bieberis, Cristiano Ronaldo, Taylor Swift ir LeBronas Jamesas. Ankstesniais laureatais įvairiose kategorijose yra tapę Ariana Grande, BTS, Robert Downey jaunesnysis, Dwayne’as „Uola“ Johnsonas ir daugelis kitų įžymybių.

Pirmą kartą istorijoje baigiamasis šou vakaras bus „užlietas“ 1000 epinių šlykštukų „slaimų“ (ang. „slime“) ir gausybe smagiausių pokštų, skirtų gerbėjų pamėgtoms žvaigždėms iš kino, televizijos, muzikos ir sporto pasaulio.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: