Palūšėje toliau plėtojamos kultūrinės ir turistinės veiklos

Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas, susitikęs su tarptautinio muzikos festivalio „Galapagai“ organizatoriumi Algirdu Barniškiu-Blėka, aptarė šios vasaros festivalio organizavimo planus. Tikimasi, kad ir šiais metais Ignalinos kraštą ir jo svečius džiugins pasikeitusio formato festivalio koncertai, kurie skambės Palūšės valtinėje. Nors didžiojo festivalio su užsienio atlikėjais dėl karantino ribojimų surengti nepavyks, tačiau visą vasarą Lūšių ežero pakrantėje skambės žymiausių  Lietuvos atlikėjų koncertai. Planuojama, kad į šiuos koncertus bus galima patekti su galimybių pasu.

Prieš kelerius metus ieškodamas vietos muzikos festivaliui „Galapagai“, Algirdas Barniškis-Blėka atvažiavo į Palūšę ir ją tiesiog įsimylėjo. Festivalis „Galapagai“ 2019 metais vyko Meironių lygumoje bei Palūšės Valtinėje. 2020 metais festivaliui teko prisitaikyti prie naujų aplinkybių ir Palūšės Valtinėje surengti festivalinius koncertus su tokiais atlikėjais, kaip Jazzu, Vidas Bareikis, Gabrielė Vilkickytė, grupe „The ROOP“ ir daugeliu kitų. Šį sezoną žadama dar daugiau naujienų.

„Vienoje erdvėje, kuri tikrai pasiteisino ir tapo dideliu atradimu čia atvykstantiems turistams tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio, stengiamės įgyvendinti kuo daugiau kultūrinių, muzikinių projektų. Siekiame, kad Palūšė būtų gyva visais metų laikais, todėl kartu su verslo partneriu atgaivinsime ir jau šią vasarą teiksime apgyvendinimo, maitinimo paslaugas „Palūšės kopoje“,– mintimis dalijosi verslininkas, savo idėjas įgyvendinantis su didele meile ir turintis dar daug planų šiame regione.

„Tikrai geros žinios. Tikiu, kad Palūšė taps dideliu traukos centru. Palūšės kempingas taip pat turi naują savininką. Na, o mes stengiamės atgaivinti Ignalinos miesto paplūdimį, Lietuvos žiemos sporto centrą. Visi šie objektai vienas kitą papildys ir sudarys bendrą patrauklų turistinį paketą“,– kalbėjo savivaldybės meras Justas Rasikas. Taigi, belieka laukti naujos erdvės – ,,Palūšės kopa“ – atidarymo, festivalio „Galapagai“ renginių ir kvietimų į koncertus.

Lina Kovalevskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: