Pamiršę rinkimų kovas dirbsime Panevėžiui

Pasibaigus Savivaldos ir tiesioginiams merų rinkimams, galima konstatuoti du dalykus: Panevėžyje absoliučios daugumos savivaldybėje negavo niekas. Tačiau yra lyderis, turintis piliečių išrinktą merą ir formuosiantis valdančiąją daugumą, – tai visuomeninis judėjimas „KARTU”.

Valdančioji dauguma sudarys bendrą veiklos programą, kurios įgyvendinimui numatys asmenis į vadovaujančius postus. Taigi, visoms politinėms jėgoms atėjo laikas pamiršti emocijas, kunkuliavusias rinkimų įkarštyje, dar kartą peržiūrėti savo rinkimines nuostatas ir jas įgyvendinti. Naujoji miesto valdžia – tai galimybės ir žmonių viltys bei lūkesčiai.

Po pirmojo turo rezultatų dienraščiui „Sekundė” teigiau, kad „pagal Tarybos nario mandatų skaičių dauguma turi R.M.Račkauskas. Jei panevėžiečiai taip norėjo, reikia duoti tai komandai šansą pasireikšti. Kitaip būtų nesąžininga rinkėjų atžvilgiu”.

Tačiau valdyti miestą, neturint tvirtos koalicijos Taryboje, – neįmanoma. Todėl visiškai suprantama, teisinga ir, neslėpsiu, malonu, kad judėjimas „KARTU” pakvietė „darbiečius” į formuojamą koaliciją.

Pripažinkime, kad kai kurie rinkiminės oponentų kovos niuansai mūsų atžvilgiu nebuvo labai gražūs. Tačiau vardan bendro tikslo – Panevėžio gerovės – mes pasiryžę atkakliai ir rezultatyviai dirbti, pildydami panevėžiečių lūkesčius naujai formuojamoje miesto valdžios struktūroje.

Darbo partijos komanda, jau antrą kadenciją dirbanti Panevėžio miesto savivaldybės Taryboje, yra vieninga ir profesionali. Mūsų rinkiminė programa buvo ruošta labai atsakingai. Jos įgyvendinimas – svarbus ir reikalingas miestui bei miestiečiams. Todėl sieksime, kad mūsų programinės nuostatos būtų įtrauktos į koalicinę programą, o vadovaujančiuose postuose norėtume turėti žmones, galinčius svariai prisidėti prie bendros programos vykdymo.

Rinkimuose Panevėžio mieste „darbiečių” pasiekti rezultatai yra nuosaikiai teigiami – išlaikytas tas pats mandatų skaičius, frakcija bus valdančiojoje koalicijoje. Svarbiausia mūsų žinia panevėžiečiams: esame pasiruošę ir dirbsime miestui bei kiekvienam jo gyventojui.

Politika turi savo raidą, taisykles, išraišką. Politikui privalu turėti stiprią moralę ir principus. Jis turi objektyviai suvokti realybę ir būti atsakingas už įsipareigojimų vykdymą. Tikiuosi, kad naujoji miesto valdančioji dauguma pasižymės stipria motyvacija, padorumu ir profesionalumu, bus atvira visuomenei.

Linkiu visiems sėkmingo darbo ir puikių rezultatų.
LR Seimo narys
Petras NARKEVIČIUS

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: