Pamiršę rinkimų kovas dirbsime Panevėžiui

Pasibaigus Savivaldos ir tiesioginiams merų rinkimams, galima konstatuoti du dalykus: Panevėžyje absoliučios daugumos savivaldybėje negavo niekas. Tačiau yra lyderis, turintis piliečių išrinktą merą ir formuosiantis valdančiąją daugumą, – tai visuomeninis judėjimas „KARTU“.

Valdančioji dauguma sudarys bendrą veiklos programą, kurios įgyvendinimui numatys asmenis į vadovaujančius postus. Taigi, visoms politinėms jėgoms atėjo laikas pamiršti emocijas, kunkuliavusias rinkimų įkarštyje, dar kartą peržiūrėti savo rinkimines nuostatas ir jas įgyvendinti. Naujoji miesto valdžia – tai galimybės ir žmonių viltys bei lūkesčiai.

Po pirmojo turo rezultatų dienraščiui „Sekundė“ teigiau, kad „pagal Tarybos nario mandatų skaičių dauguma turi R.M.Račkauskas. Jei panevėžiečiai taip norėjo, reikia duoti tai komandai šansą pasireikšti. Kitaip būtų nesąžininga rinkėjų atžvilgiu“.

Tačiau valdyti miestą, neturint tvirtos koalicijos Taryboje, – neįmanoma. Todėl visiškai suprantama, teisinga ir, neslėpsiu, malonu, kad judėjimas „KARTU“ pakvietė „darbiečius“ į formuojamą koaliciją.

Pripažinkime, kad kai kurie rinkiminės oponentų kovos niuansai mūsų atžvilgiu nebuvo labai gražūs. Tačiau vardan bendro tikslo – Panevėžio gerovės – mes pasiryžę atkakliai ir rezultatyviai dirbti, pildydami panevėžiečių lūkesčius naujai formuojamoje miesto valdžios struktūroje.

Darbo partijos komanda, jau antrą kadenciją dirbanti Panevėžio miesto savivaldybės Taryboje, yra vieninga ir profesionali. Mūsų rinkiminė programa buvo ruošta labai atsakingai. Jos įgyvendinimas – svarbus ir reikalingas miestui bei miestiečiams. Todėl sieksime, kad mūsų programinės nuostatos būtų įtrauktos į koalicinę programą, o vadovaujančiuose postuose norėtume turėti žmones, galinčius svariai prisidėti prie bendros programos vykdymo.

Rinkimuose Panevėžio mieste „darbiečių“ pasiekti rezultatai yra nuosaikiai teigiami – išlaikytas tas pats mandatų skaičius, frakcija bus valdančiojoje koalicijoje. Svarbiausia mūsų žinia panevėžiečiams: esame pasiruošę ir dirbsime miestui bei kiekvienam jo gyventojui.

Politika turi savo raidą, taisykles, išraišką. Politikui privalu turėti stiprią moralę ir principus. Jis turi objektyviai suvokti realybę ir būti atsakingas už įsipareigojimų vykdymą. Tikiuosi, kad naujoji miesto valdančioji dauguma pasižymės stipria motyvacija, padorumu ir profesionalumu, bus atvira visuomenei.

Linkiu visiems sėkmingo darbo ir puikių rezultatų.
LR Seimo narys
Petras NARKEVIČIUS

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

9 Comments

 • Tikra Lenino kalba.

 • Gestukas tai primena fricus.

 • Sveikiname pilietinio judejimo KARTU ir Darbo partijos jungtuves. Linkime Povilui Urbsiui Ir Petrui Narkeviciui visada likti KARTU.

 • tai nelabai ir suprantama, kokių postų nori DP .. ir kokį „daug patirties“ turinti valdininką deleguotu į postą

 • Labai sveikintina, kad darbiečiai valdančiojoje daugumoje. Visi privalo dirbti miestui, o ne politikuoti ir rėkti, kad viskas blogai,. arba netgi dar trukdyti ir specialiai daryti blogai. .

 • Taip ir nesuprantu, kam ponas Narkevičius sako (rašo) bei skiria šią kalbą. Rinkimai pasibaigė, agituoti ir pasakoti apie savus nuopelnus jau nebereikia. Antra vertus, stebint debatus per GNTV ir taip buvo aišku, kad Panevėžio darbiečiai dar vasario mėnesį savanoriškai įkūrė judėjimo KARTU filialą: visoje Lietuvoje ši partija puošėsi ir vis puošiasi ryškiai mėlynais šalikais, o Panevėžyje baltais – tokiais, kokius ryši KARTU. Tik įdomu, ar su judėjimu KARTU tada, iki rinkimų, šalikų spalva buvo suderinta. Įtarčiau, kad tai panašėjo į darbiečių saviveiklą. Kaip ir dabar: rinkimus prakišus vedamąją kalbą plačiajam miesto auditorijai pasakyti ir dar platesnį kelią į spindintį rytojų ryžtingu rankos mostu nubrėžti. Teeinie juo tie, kurie laimėjo. Leidžiu. Laiminu. Nurodau.

 • „Rinkimuose Panevėžio mieste „darbiečių“ pasiekti rezultatai yra nuosaikiai teigiami – išlaikytas tas pats mandatų skaičius, frakcija bus valdančiojoje koalicijoje. Svarbiausia mūsų žinia panevėžiečiams: esame pasiruošę ir dirbsime miestui bei kiekvienam jo gyventojui.“
  Petriuk, darbinyke, tai ko „dėjai į kojas“ iš pirmininko pareigų, jei „rezultatai yra nuosaikiai teigiami“ ir „esi pasiruošęs dirbti miestui ir kiekvienam gyventojui“? Jaučiasi demagogijos kvapelis.:)

 • O man tai čia viskas aišku – Petras, apsidrausdamas nuo visokių kalbų, kad DP prašosi į koaliciją, nusprendė čia paaiškinti. Tuo pačiu priminti apie DP. Viskas čia korektiška. Kalbėti galima bet ką, tačiau rinkėjas davė DP 3 vietas savivaldybės taryboje. Dėl „dėjimo į kojas“… Normalus vadovo žingsnis, parodantis, jog jaučia atsakomybę. UAB’e taip pat yra – pateikei akcininkams planus, nepadarei – išeini (jei esi sąžiningas ir normalus žmogus). Bet manau, čia trumpam – akcininkai gali grąžinti atgal vadovą. Kaip ir kiekvienoje partijoje, ir DP bus susirinkimas. Jei Petras vėl iškels savo kandidatūrą – manau puikiai praeis. Vėlgi, miesto politiniame gyvenime trūksta asmenybių. Iš esamų Petras tikrai užima ne paskutinę vietą.

 • ka jus prie narkeviciaus lendat. ka nori ta raso. urbsys irgi ka nori ta raso. koks ten dar vienas yra. putrulis. tas neraso. 🙂 as cia rasau. ka jus padaret miestui? komentarus raset? eikit dyrbt.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *