Pamokos kitaip. Arba kas yra šventasis Kazimieras?

Netradicinio ugdymo diena „Šventasis Kazimieras- Lietuvos globėjas“ vyko kovo 4 d. Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centre.

Turtinga renginiais diena prasidėjo iš pat ryto. Po pirmos pamokos apie Lietuvos Šventąjį rinkomės žiūrėti „Alfa“ lėlių teatro spektaklio „Kelionė pas Todėl“. Spektaklis suteikė daug gerų emocijų. Tuo metu vyresnieji varžėsi viktorinoje apie Šventąjį Kazimierą. Daugiausia taškų surinko ir pagrindinį prizą laimėjo Agnė L.

Kokia Kazimiero diena be „Kaziuko mugės“? Ruošdamiesi jai mokiniai pasigamino įvairių darbelių, suvenyrų, kuriais prekiavo, keitėsi, dovanojo ir džiaugėsi.

Netradicinio ugdymo dieną papildė edukacinė programa „Aktyvūs Lietuvių liaudies žaidimai ir mįslės“. Mokiniai smaginosi žaisdami.Buvo įdomu ir naudinga išmokti naujų žaidimų, pasukti galvas keliaujant „labirintais“.

Veikė kūrybinės dirbtuvės, kur mokiniai kūrė, gamino darbelius. Vyko pamoka su kunigu, kur svečias kun. Žilvinas T. atsakė į mokinių klausimus, diskutavo apie tikėjimą, pašaukimą, gyvenimą. Panevėžio vyskupijos jaunimo centro vadovė, sesuo vienuolė Aušros Vartų Marija supažindino su Lietuvos jaunimo dienų istorija, pristatė ir pakvietė į 2020 m. vasarą vyksiančias LJD Šiauliuose.

Netradicinio ugdymo diena baigėsi suteikusi žinių, praktinių įgūdžių, puikių įspūdžių, emocijų, geros nuotaikos. Visi pajutome, kad per Šv. Kazimierą- gavėnia, pavasaris ir mes dar labiau susidraugaujame.

Specialiosios pedagogės L. Kliukienė, R. Makočiūnaitė, R. Kriaupienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: