Pandemija pagimdė naują profesiją

Dirbsiančiam šį neįprastą darbą  siūloma nelabai didelė alga, tačiau sunkiai plušėti neteks.  Darbdavys siūlo lankstų grafiką, o iš reikalavimų pretendentui nurodo tik norą dirbti.

„Kiekvienas laikmetis pagimdo naujų ir vėlesnių laikų gyventojų ausiai neįprastų profesijų, –  sako specialistų paieškos portalo CVMarket.lt atstovė Raimonda Tatarėlytė, – prieš išauštant elektriniams laikams paklausūs buvo žibintininkai, ikikompiuterinėje eroje – mašininkės ir raidžių rinkėjai, prieš gatvėse pasirodant automobiliams – vežikai, račiai ir pakinktų bei karietų gamintojai, nebyliojo kino laikais – taperiai, groję kino seansų metu. Atrodo, kad bent vieną ypatingą profesiją  turės ir vis dar pandeminiai 2021-ieji.“

Bendrovė „Dussmann Service“, teikianti valymo, maitinimo, apsaugos, pastatų administravimo bei techninės priežiūros paslaugas pradėjo galimybių paso tikrintojų paieškas. Darbas nesudėtingas, kaip rašoma bendrovės skelbime, susigundžiusiųjų laukia lankstus darbo grafikas, netgi galimybė pasirinkti norimą darbovietę arčiau namų, o taip pat kaip už nesudėtingą visos dienos darbą – 700-1200 eurų brutto atlyginimas. Planuojama priimti apie 80 tokias pareigas eisiančių vyrų ar moterų, jie visi turėtų dirbti prekybos centruose. Bendrovės atstovai teigia, kad sulaukė susidomėjimo naujomis pareigomis, tačiau norėtų, kad jis būtų dar aktyvesnis.

Kiek ilgai darbo turės galimybių paso tikrintojai ir kiek ilgai gyvuos ši profesija, priklausys nuo pandemijos eigos ir nuo Vyriausybės sprendimų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: