Panevėžiečiai buvo tikrinami, kaip laikosi COVID-19 prevencijos priemonių

Sausio 1-18 d. Panevėžio miesto savivaldybės Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai mieste vykdė kontrolę, siekdami nustatyti, kaip laikomasi būtinų koronaviruso prevencijos priemonių.

„Gyventojai išsiilgę žiemos ir sniego aktyviai leido laiką viešosiose miesto erdvėse, todėl praėjusį savaitgalį didesnis specialistų dėmesys ir buvo skirtas joms, ypatingai Kultūros ir poilsio parkui. Mūsų darbuotojų tikslas – priminti miestiečiams, kad būtina laikytis visų koronaviruso prevencijos priemonių ir taip apsaugoti ne tik save, bet ir aplinkinius. Džiugina tai, kad keli perspėjimų sulaukę panevėžiečiai iškart sureagavo“, – sako Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vedėja Daiva Svirelienė.

Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus specialistai atlieka patikrinimus viešajame transporte, viešose miesto, prekybos vietose, stebima ar gyventojai taisyklingai dėvi veido apsaugos priemones, nesibūriuoja. Taip pat atliekama asmenų kontrolė, kuriems yra skirta saviizoliacija. Sausio mėn. atlikta 17 būriavimosi viešose vietose bei kaukių dėvėjimo kontrolė, patikrinta 14 asmenų, kaip jie laikosi saviizoliacijos. Pažeidimų nenustatyta.

Patikros, kaip Panevėžyje laikomasi COVID-19 prevencijos priemonių, bus atliekamos nuolat.  

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: