Panevėžiečiai Dailės galerijoje mokysis būti laimingi

Gegužės 10 dieną 17 val. Panevėžio Dailės galerijoje (Respublikos g. 3) susirinks panevėžiečiai ir miesto svečiai, kurie ieško būdų, kaip geriau suprasti save ir šalia esančius, siekia išmokti sukurti harmoningą aplinką aplink save ir į gyvenimą įsileisti daugiau šviesos ir gėrio.

Šių kasdienių praktikų seminare panevėžiečius mokys Reiki meistrė, psichodramos praktikė ir labirintų puoselėtoja Lietuvoje Rūta Janulevičienė iš Kauno.

„Išmokus sustiprinti savo fizinį ir energertinius kūnus, tampa lengviau mylėti save ir būti laimingu. Mes tai galime pasiekti Reiki pagalba. Išvertus iš japonų kalbos Reiki reiškia „visuotinio gyvenimo energija“, tai yra tai kūno ir dvasios tobulėjimo metodas, skirtas įveikti stresą, susigrąžinti sveikatą, ramybės, saugumo ir klestėjimo jausmą“, – anonsuoja R.Janulevičienė.

Reiki – plaštakų prisilietimu pagrįstas senovinis gydymo metodas, kurio šaknys glūdi Tibete, yra savęs gydymo bei pagalbos kitiems priemonė.

Reiki taikoma ligoninėse, sanatorijose, privačioje praktikoje derinama su tradiciniu medicinos gydymu bei kitomis alternatyviomis gydymo terapijomis.

„Reiki yra išminties energija, kuri visada veikia ir padeda žmogui surasti geresnį sprendimą daugelyje gyvenimo situacijų“, – pasakoja mokytoja R. Janulevičienė.

Reiki skirtas visiems norintiems atgauti jėgas ir sveikatą bei atsipalaiduoti ir iš naujo pajusti laimės ir meilės pojūtį. Reiki taip pat naudojamas gyvūnams bei augalams (suteikia žmogui ,,žalias rankas“ – sugebėjimą dirbti su augalais), valyti gamtą ir erdvę.

Sveikam žmogui Reiki energija suteikia atsipalaidavimą ir atgaivina, subalansuoja dešinįjį ir kairįjį smegenų pusrutulius bei suderina visus energetinius centrus (čakras) ir energijos lauką, išvalo ir sustiprina žmogaus gyvybinės energijos tekėjimą. MAUMEDŽIŲ AL. 2, GIRIONIŲ K.,

Praktinis seminaras Panevėžyje „Kaip stiprinti fizinį ir energinius kūnus?“ išskirtinis tuo, kad remiasi pačios R. Janulevičienės darbine, asmenine ir dvasine patirtimi ir yra parengtas pagal Rūta Reiki metodą, t.y. sujungiant Vakarų ir Rytų išminties tradicijas, mokslo teorines žinias su praktika.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: