Panevėžiečiai išvyko į steigiamąjį Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ suvažiavimą

Šeštadienį anksti ryte gausi Panevėžio miesto ir rajono politikų delegacija vadovaujama Panevėžio miesto Tarybos nario Rimanto Narkūno išvyko į Palangoje vyksiantį Sauliaus Skvernelio steigiamą Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ suvažiavimą.

„Autobusu įsteigiamąjį suvažiavimą Palangoje vyksta apie 50 panevėžiečių, dar kiti keliauja savo transportu. Tikiu nauja partija ir jos idėjomis. Manau, kad partijos centrinės valdžios komisijose atsiras vietos ir mūsų miesto atstovams“, – apie naujai buriamos partijos valdymo struktūrą ir postus kalbėjo R. Narkūnas.

Steigiamajame partijos suvažiavime numatyta išrinkti partijos pirmininką, jo pavaduotojus, kitus valdymo organų narius.

Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ yra atvira centro kairės politinė jėga, taikanti aukščiausius moralios politikos, skaidrumo, viešojo intereso viršenybės, tarimosi kultūros, profesionalumo ir demokratijos principus.

„Mes turime valstybės valdymo patirtį, aiškią Lietuvos raidos viziją ir esame pasirengę imtis atsakomybės už šalies dabartį ir ateitį. Mūsų tikslas – tęsti pradėtus darbus ir imtis naujų iniciatyvų dėl darnios, ekonomiškai stiprios Lietuvos ir laimingų joje gyvenančių žmonių“, – teigiama kuriamos partijos pranešime.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: