Panevėžiečiai kontrolinių rungtynių seriją pradėjo pergalingai

„Panevėžio“ futbolo klubas kontrolinių rungtynių seriją pradėjo pergalingai – Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže vykusiame mače 1:0 (0:0) buvo nugalėta „Jonava“.

Praėjusiame Pirmos lygos sezone antrą vietą užėmę jonaviečiai nuo pirmųjų minučių buvo priversti gintis gausiomis pajėgomis. Arčiausiai tikslo per pirmą akistatos pusę buvo naujokas Nasko Milevas, kurio smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų virpstą.

Po pertraukos puolėjas iš Bulgarijos tarė savo žodį – 56-ąją minutę būtent jis tapo pergalingo įvarčio autoriumi. Per likusį laiką iniciatyva ir toliau priklausė ne vienam labai jaunam žaidėjui šansą pasireikšti suteikusiam „Panevėžiui“, tačiau daugiau įvarčių pelnyti nepavyko.

„Panevėžio“ sudėtis: Rafaelis Broetto (46 min. Danas Šimkevičius), Darius Jurgelevičius, Žygimantas Baguška, Matijus Remeikis, Linas Klimavičius, Tautvydas Eliošius (46 min. Domantas Vaičekauskas), Chrysovalantis Kozoronis (75 min. Danas Matikonis), Jeffrey Sarpongas (46 min. Eimantas Dzinga), Nasko Milevas (66 min. Arnas Končius) ir du peržiūroje dalyvaujantys žaidėjai.

„Po truputį dar komplektuojamės ir žaidėme gana eksperimentine sudėtimi, rungtyniavo tikrai nemažai jaunimo. Likau patenkintas rungtynėmis, žaidėjai nurodymus, apie kuriuos kalbėjome, įvykdė. Nugalėjome ir ruošiamės toliau.

Realu, kad komandos komplektacija aktyviai vyks ir visą vasario mėnesį. Kol kas ne viskas gaunasi taip greitai, kaip norime, bet darbai vyksta ir vyks iki sezono pradžios. Siekiame surinkti gilesnę sudėtį, kad galėtume kokybiškai ruoštis artėjančiam sezonui“, – pasakojo komandos vyr. treneris Valdas Urbonas.

Kitas kontrolines rungtynes „Panevėžys“ žais sausio 29 dieną Vilniaus BFA arenoje. Būsimas varžovas – Kauno rajono „Hegelmann“ klubas.