Panevėžiečiai kviečiami dalyvauti „Europos egzamine“

Artėjant Europos dienai panevėžiečiai kviečiami dalyvauti „Europos egzamine“. Šiemet jau vienuoliktą kartą gyventojai kviečiami išbandyti jėgas atsakinėjant į trumpus ir įdomius klausimus apie Europos Sąjungą, jos istoriją, geografiją, kalbas ir kitas įdomybes. Išskirtinis dėmesys bus skiriamas Europos žaliojo kurso ir skaitmeninės Europos temoms.

Dėl Lietuvoje paskelbto karantino egzaminas pirmąkart istorijoje vyks tik internetu. Jame galės dalyvauti visi norintys – mokiniai, studentai, įvairių organizacijų ar įmonių darbuotojai ir individualūs dalyviai. Egzaminą gegužės 8 d. nuo 9 iki 23 val. 59 min. bus galima laikyti svetainėje www.egzaminas.eu, kur dalyviams per ne daugiau nei 10 minučių reikės atsakyti į dešimt klausimų, pasirenkant vieną iš siūlomų atsakymų variantų.

Gegužės 19 d. vyks antrasis „Europos egzamino“ etapas, į kurį pateks po geriausią dalyvį iš kiekvienos mokyklos, organizacijos ir geriausiai egzaminą išsprendę individualūs dalyviai. Į trečiąjį, finalo, etapą patekę dalyviai varžysis dėl laimėtojo titulo ir įvairių prizų.

Išsamią informaciją apie egzaminą rasite ČIA.

Gegužės 9 d. 9 val. panevėžiečiai kviečiami įsijungti radijo stotį „Pulsas“ ir pasiklausyti Europos dienai skirtos laidos, ji bus kartojama 14 ir 18 val.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: