Panevėžiečiai kviečiami į Lietuvos seniūnaitijų sporto žaidynes

Gegužės 22 d. 14 val. Panevėžio miesto savivaldybė bei Rožyno progimnazija kviečia į VIII Lietuvos seniūnaitijų sporto žaidynių I etapą. Šventė vyks progimnazijos stadione.

Numatytos futbolo, krepšinio, parko tinklinio, šachmatų, šaškių, stalo teniso, smiginio, virvės traukimo, seniūnaitijų trikovės varžytuvių varžybos, šeimų estafetės, individualios rungtys. Žaidynėse kviečiamos dalyvauti seniūnaitijų arba mikrorajonų komandos, kurias sudaro šiose teritorijose gyvenamąją vietą deklaravę asmenys. Dalyvių amžius – 20 m. ir vyresni. Norintiems dalyvauti savo duomenis reikia siųsti el. paštu rastine@rozyno.panevezys.lm.lt.

Futbolo 5×5 komandą sudaryti turi 9 dalyviai (5 žaidėjai, 2 atsarginiai, vartininkas ir vadovas-treneris), krepšinio 3 x 3 komandą – 3 žaidėjai, 1 atsarginis ir vadovas-treneris. Vyrai rungtyniauja dviejų amžiaus grupių varžybose: 20-40 metų bei 41 m. ir vyresni, moterys – vienos amžiaus grupės (20 metų ir vyresnės). Parko tinklinio 3 x 3 varžybose komandą sudaryti turi 3 žaidėjai, 1 atsarginis ir vadovas-treneris. Šachmatų, šaškių, stalo teniso smiginio komandas sudaryti gali po 2 vyrus, 1 moterį ir po vadovą-trenerį. Smiginio varžybose kiekvienas dalyvis į taikinį mes po 8 kartus, po 3 strėlytes. Virvės traukimo komandą sudaryti gali 6 dalyviai, 1 atsarginis ir vadovas-treneris. Komandos sudėtyje gali būti ne daugiau kaip dvi moterys. Neleidžiama varžytis avint batus su metaliniais apkaustais. Seniūnaitijų trikovės varžytuvėse dalyvauja seniūnaičiai arba jų deleguoti asmenys ir mikrorajonų komandų vadovai. Varžybos (smiginis, baudų mėtymas į krepšį ir viena atrakcioninė rungtis) vykdomos atskirai vyrams ir moterims.

Sporto ir parodomąsias programas organizuos ugniagesiai gelbėtojai, kariai savanoriai, Visuomenės sveikatos biuro specialistai.

Koncertuos „Rožyno“ ansamblis, šokių kolektyvai „Grandinėlė“, „Miestelėnai“ ir „Linas“. Naują projektą pristatys Valerija Iljin&Alen Chicco.

Projekto partneris – Kūno kultūros ir sporto departamentas prie LR Vyriausybės.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: