Panevėžiečiai kviečiami į pilietinę palaikymo akciją

Rugpjūčio 23-iąją 17.45 val., minint Baltijos kelio dieną, prie Panevėžio miesto savivaldybės vyks  pilietinė akcija, skirta už laisvę kovojantiems baltarusiams palaikyti.

„Panevėžio miesto mero Ryčio Račkausko iniciatyva kviečiame visus panevėžiečius ir miesto svečius šį sekmadienį 17.45 val. ateiti į Laisvės aikštę prie miesto Savivaldybės ir parodyti, kad esame neabejingi šių dienų įvykiams Baltarusijoje“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Kultūros ir meno skyriaus vedėja Asta Čeponienė.

Renginio metu bus vykdoma tiesioginė retransliacija iš Vilniaus, o apie 19 val. miestiečiai bus kviečiami stoti į gyvąją grandinę. Gyventojai prašomi į renginį atvykti apsirengę baltai bei atsinešti baltų ir raudonų gėlių, iš kurių suformuosime tautinę Baltarusijos vėliavą.

Praėjusią savaitę meras R. Račkauskas raštu kreipėsi į miestą partnerį Baltarusijoje Vitebską, kviesdamas inicijuoti taikų dialogą su visuomene, visus klausimus spręsti taikiomis priemonėmis.  inicijuoti dialogą su visuomene klausimus sprendžiant taikiomis priemonėmis, gerbiant žmogaus teises ir laisves.

inicijuoti dialogą su visuomene klausimus sprendžiant taikiomis priemonėmis, gerbiant žmogaus teises ir laisves.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: