Panevėžiečiai nepaiso kelių eismo taisyklių, taip sukeldami grėsmę miesto maršrutinių autobusų keleiviams

Panevėžiečiai nepaiso kelių eismo taisyklių, taip sukeldami grėsmę autobusų keleiviams. Tokia situacija susitarė Remontuojant Statybininkų gatvę, laikinai perkėlus autobusų stoteles į kitas vietas. Savivaldybė vairuotojus jau įspėja, o  netrukus taisyklių nepaisantiems grės baudos. 

Taip kelių eismo taisyklių savivaldybės specialistai moko laikinai įrengtų kelio ženklų nepaisančius panevėžiečius. Anot miesto infrastruktūros specialistės Inos Urbonavičienės, toks gyventojų nesupratingumas ne tik trukdo kai kurių darbuotojų veiklai, bet ir sukelia grėsmę kitiems eismo dalyviams.

Automobiliais užstatytose laikinose autobuso sustojimo vietose maršrutinių transporto priemonių vairuotojai nepastebi ir laukiančių keleivių. Autobusų parkas jau gavo ne vieną skundą, kad vairuotojui skubant pasitraukti iš važiuojamosios kelio dalies kai kurie keleiviai įlipti tiesiog nespėjo. Kad ši situacija artimiausiu metu keistųsi, ir maršrutinių autobusų keleiviams būtų saugiau, ant ne vietoje paliktų transporto priemonių savivaldybės specialistai jau paliko įspėjimus. Artimiausiu metų tokie vairuotojai bus baudžiami.

Planuojama, kad Statybininkų gatvė bus atnaujinta ir eismas vėl vyks, kaip ankščiau, dar iki Naujųjų, tačiau tikėtina, kad dėl darbus sunkinančių aplinkybių remonto darbai gali užsitęsti.

Tiesa, atnaujinti miesto gatves statybininkams kartais trukdo ne tik gyventojų palikti automobiliai, bet ir verslo įmonių reklamos. Šiuo metu išmontuoti stacionarius reklaminius stendus miesto savivaldybė prašo remontuojamoje Juliaus Janonio gatvėje įsikūrusius verslininkus.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: