FKPanevėžys.lt nuotr.

Panevėžiečiai nugalėjo Gargždų „Bangą“

Futbolo klubas „Panevėžys“ antrąjį „Optibet A lygos“ ratą įprasmino pergalingu akcentu. Valdo Urbono kariauna 18-ojo turo rungtynėse 2:1 (1:1) nugalėjo Gargždų „Bangą“, kuri penktuoju bandymu buvo palaužta svečiuose.

Psichologiniu atžvilgiu svarbus laimėjimas leido panevėžiečiams su 36 taškais įsitvirtinti 2-oje vietoje bei 4–6 pozicijas užimančias komandas lenkti 7–10 taškų pranašumu. Šias rungtynes dėl diskvalifikacijos praleido Mitaras Čukovičius, dėl traumos – Elivelto, savo ruožtu, į rikiuotę grįžo Linas Klimavičius.

„Panevėžys“ Gargžduose neužtruko išsiveržti į priekį. 12-ąją minutę Pijus Širvys ir Ariagneris Smithas apsikeitė perdavimais, tad pastarasis turėjo gerą progą mušti į vartus – nuo pirmojo smūgio varžovų vartininkas apsigynė, tačiau antrasis bandymas buvo taiklus.

Nikaragvos rinktinės puolėjas šiemet „Optibet A lygoje“ yra pelnęs 7 įvarčius bei pasižymėjo jau trijuose mačuose iš eilės.

Visgi ilgai „Panevėžys“ pranašumu nesidžiaugė: pozicinė klaida baudos aikštelėje virto taikliu Vaido Magdušausko smūgiu 18-ąją minutę. Pirmame kėlinyje gerą progą turėjo A. Smithas, tačiau į vartus skriejusį kamuolį sustabdė „Bangos“ gynėjas, Roko Stanulevičiaus ir Jeffrey Sarpongo tolimi smūgiai skriejo greta tikslo.

Po pertraukos svečiai daug atakavo. Joshua Akpudjei iš geros padėties nepavyko smūgis galva, kiek vėliau vidurio gynėjo, kaip ir Wandersono Melo, smūgius vienos atakos metu atrėmė vartininkas. Geros progos neišnaudojo ir Tautvydas Eliošius – kamuolys skriejo virš vartų.

Savo tikslą „Panevėžiui“ pavyko pasiekti 79-ąją minutę – tai buvo pergalingas akistatos įvartis. Standartinės padėties metu J. Sarpongas pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur W. Melo taikliai mušė galva, pelnydamas penktąjį sezono įvartį.

Artimiausias rungtynes Aukštaitijos sostinės komanda žais liepos 7 dieną, ketvirtadienį. UEFA Konferencijų lygos mačas su Orhėjaus „Milsami“ futbolininkais „Aukštaitijos“ stadione prasidės nuo 19 val.