FKPanevėžys.lt nuotr.

Panevėžiečiai palaužė „Kauno Žalgirį“

Futbolo klubas „Panevėžys“ labai svarbiu laimėjimu sugrįžo į „Optibet A lygos“ batalijas. Atkeltose 29-ojo turo rungtynėse panevėžiečiai 2:1 (1:0) palaužė tiesioginį konkurentą lenktynėse dėl aukščiausių pozicijų – „Kauno Žalgirį“.

Po šios pergalės Valdo Urbono kariauna savo sąskaitoje turi 39 taškus ir sugrįžo į 2-ąją vietą.

Pozityviu akcentu tapo Elivelto sugrįžimas į rikiuotę, tiesa, šiame mače nežaidė du traumas patyrę krašto gynėjai – Mitaras Čukovičius ir Pijus Širvys, tad kairiajame krašte pasirodė Jeffrey Sarpongas, o dešinėje rungtyniavo Matijus Remeikis.

Pirmasis pavojingai „Kauno Žalgirio“ vartus atakavo Linas Klimavičius, kuris po pakelto kampinio galva mušė virš vartų. Grėsmingu epizodu pasižymėjo ir žalgirietis Divine’as Naah – nesugavus kamuolio Rafaeliui Broetto, legionierius iš Ganos nukreipė kamuolį virš skersinio.

20-ąją minutę „Panevėžys“ išsiveržė į priekį. Po varžovų klaidos Ariagneris Smithas atliko perdavimą Nasko Milevui, kuris smūgiu pažeme prisiminė įvarčio skonį po beveik trijų mėnesių pertraukos. Kėlinio pabaigoje darbo turėjo R. Broetto – jam teko sugauti du oponentų spirtus kamuolius. Deja, dėl traumos pirmame kėlinyje buvo pakeistas A. Smithas.

Antrojo kėlinio pirmoji pusė panevėžiečiams taip pat susiklostė sėkmingai. 57-ąją minutę J. Sarpongas atliko perdavimą į baudos aikštelę, priversdamas Edviną Girdvainį nukreipti kamuolį į savo vartus. Kiek vėliau Elivelto baudos aikštelėje surado Ernestą Veliulį – šis iš geros padėties nepataikė į vartus.

„Panevėžys“ per likusį laiką žaidė užtikrintai, tačiau paskutinės atakos metu praleido įvartį. Šeštą pridėto laiko minutę Gratas Sirgėdas taikliai smūgiavo į artimąjį vartų kampą.

Kitas rungtynes „Optibet A lygoje“ panevėžiečiai žais rugpjūčio 7 dieną, sekmadienį. 21-ojo turo dvikova su Marijampolės „Sūduva“ svečiuose prasidės nuo 17.55 val.