FKPanevėžys.lt nuotr.

Panevėžiečiai rezultatu 2:1 palaužė Gargždų „Bangą“

Futbolo klubas „Panevėžys“ dviejų pralaimėjimų seriją pavertė istorija. „Optibet A lygos“ 23-iojo turo rungtynėse Aukštaitijos sostinės atstovai rezultatu 2:1 (2:0) palaužė nemažai rūpesčių sukėlusią Gargždų „Bangą“.

Vartų sargui Rafaeliui Broetto patyrus traumą, su „Panevėžio“ apranga Lietuvos čempionate debiutavo Ignas Driomovas – jam tai buvo akistata prieš gimtojo miesto klubą. Be to, į rikiuotę po patirtos traumos Moldovoje grįžo Mitaras Čukovičius.

Jau pirmosios atakos metu Pijus Širvys pavojingai smūgiavo galva, tačiau 24-ąją minutę „Panevėžys“ pasiekė tikslą. Po tolimo P. Širvio perdavimo techniškai baudos aikštelėje sužaidęs Ariagneris Smithas pasiuntė kamuolį į vartus – jam tai buvo 8-asis įvartis šiame sezone.

Pirmame kėlinyje gerų šansų neišnaudojo P. Širvys ir Linas Klimavičius, o antrasis įvartis krito gana kurioziniu būdu. Antrą pridėto laiko minutę Elivelto atliko smūgį į vartus, kamuolys atšoko nuo Jeffrey Sarpongo bei suspurdėjo vartų tinkle.

Iš karto po pertraukos „Panevėžys“ turėjo nuostabias progas pelnyti trečią įvartį, tačiau to nepadarė. Wandersonas Melo bei A. Smithas nepasinaudojo puikiais šansais, maža to, 58-ąją šeimininkai patys praleido įvartį standartinės padėties metu, kai galva taikliai mušė Renanas Paulino.

Per likusį panevėžiečiams teko nemenkai paplušėti gynyboje – I. Driomovas apsigynė nuo Shogo Yoshikawos ir Ričardo Šveikausko smūgių. Taip pat antrame kėlinyje vyr. treneriui Valdui Urbonui teko atlikti priverstinį keitimą, kai mačo tęsti negalėjo Rokas Stanulevičius.

13-ąją pergalę iškovojęs „Panevėžys“ su 42 taškais rikiuojasi trečias. Kitas rungtynes panevėžiečiai su Telšių „Džiugu“ namuose žais rugpjūčio 27 dieną, šeštadienį, mačo pradžia – 19 val.