Panevėžiečiai skiepytis nuo COVID-19 ligos gali registruotis per išankstinę pacientų registracijos sistemą (IPRS)

Panevėžiečiai užsiregistruoti skiepytis nuo COVID-19 ligos gali jau ir per išankstinę pacientų registracijos sistemą (IPRS).

„Džiaugiamės, kad jau nuo šiandien, vyresnio amžiaus panevėžiečiai norintys pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos, tą galės padaryti ir internetu. Atkreipiame dėmesį, kad kol kas registruotis skiepytis gali tik nuo 65-erių ir vyresnio amžiaus panevėžiečiai, be to registracijos skaičius yra ribotas. Šiuo metu baigiama skiepyti vyresnius nei 75 m. amžiaus asmenis ir pradedame skiepyti 70-mečius bei vyresnius“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Registruotis per IPRS sistemą galite ČIA. Paspauskite laukelį ieškoti ir išsirinkite jums tinkamą datą, laiką ir suveskite prašomus duomenis bei užsiregistruokite.

Panevėžiečiai, vyresni nei 65 m. amžiaus, kurie dėl savo sveikatos būklės negali patys atvykti į vakcinavimo centrą, gali būti skiepijami ir namuose. Šie gyventojai turėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją. Skiepijimo procesas bus organizuojamas namuose, kai susidarys 10 asmenų sąrašas. Dėl vakcinų transportavimo savybių namuose skiepijami asmenys bus tik AstraZeneka vakcina.

Primename, kad asmenys, vyresni nei 75 metų amžiaus, su kuriais vis dar nebuvo susisiekta ir jie nebuvo pakviesti skiepytis nuo COVID-19 ligos, arba buvo atsisakę šio skiepo ir šiuo metu persigalvojo, kviečiami tą padaryti dabar. Panevėžiečiai gali registruotis IPRS sistemoje arba kreiptis į savo šeimos gydytoją, kad juos užregistruotų. Kiti asmenys, jaunesni negu 75 m. amžiaus, bus kviečiami pagal turimus sąrašus.

Panevėžiečiai nuo COVID-19 ligos skiepijami Laisvės a.18 įsikūrusiame vakcinacijos centre. Atvykus automobiliu gyventojų patogumui skirtos nemokamos automobilių stovėjimo vietos. Jos rezervuotos Vilniaus g., šalia Savivaldybės pastato.

Dėmesio! Pasikeitus aplinkybėms, gyventojams paskirtas laikas atvykti pasiskiepyti Moderna vakcina perkeliamas į kitą datą. Asmenims, kuriems pasiskiepyti antra Moderna vakcinos doze buvo paskirtos kovo 29 ir 30 dienos, kviečiami tą padaryti balandžio 2 d. tuo pačiu laiku, kuris buvo paskirtas atitinkamai kovo 29 ir 30 d.

Iš viso Panevėžyje pirma vakcinos doze šiuo metu yra paskiepyti 10 009 gyventojai – 2958 vyrai ir 7051 moteris. Antra vakcinos dozė suleista 4738 panevėžiečiams – 1131 vyrui ir 3607 moterims.

Komunikacijos skyrius 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: