FK-Panevėžys.lt nuotr.

Panevėžiečiai su Kauno rajono „Hegelmann“ komanda sužaidė lygiosiomis

Futbolo klubas „Panevėžys“ šio sezono „Optibet A lygoje“ sužaidė du trečdalius rungtynių. Pastarasis 25-ojo turo susitikimas su Kauno rajono „Hegelmann“ komanda buvo įprasmintas lygiosiomis 1:1 (1:0).

Po šios dvikovos panevėžiečiai yra surinkę 46 taškus bei turnyro lentelėje rikiuojasi 3-ioje pozicijoje.

Vartų stačiakampį ir šį kartą gynęs Ignas Driomovas pirmame kėlinyje daug darbo neturėjo, tačiau 9-ąją minutę buvo priverstas įsitraukti į žaidimą – atrėmė Alexo Souzos smūgį iš arti. Vėliau „Panevėžiui“ pavyko perimti iniciatyvą bei pirmam pasižymėti.

26-ąją minutę varžovus įspūdingu būdu už klaidą nubaudė Jeffrey Sarpongas – saugo iš maždaug 25 metrų smūgiuotas kamuolys atsidūrė pačiame viršutiniame vartų kampe. Po pertraukos „Hegelmann“ komanda buvo aktyvesnė ir 62-ąją minutę išlygino rezultatą. Tą taip pat labai efektingu smūgiu atliko Matheusas Marcondele.

Mačui artėjant į pabaigą, Sebastiano Vasquezo smūgį atrėmė vartininkas, kuris taip pat neutralizavo Elivelto bandymą smūgiuoti. 84-ąją minutę antrą geltoną kortelę gavo Wandersonas Melo, tad rungtynes svečiai baigė dešimtiese.

Sykį prie „Panevėžio“ vartų buvo itin karšta: po pakelto kampinio oponentas Lazaras Sajčičius iš labai arti atliko smūgį, tačiau ant vartų linijos buvęs S. Vasquezas galva sugebėjo atmušti kamuolį. Valdo Urbono treniruojama komanda atsilaikė ir antrą kartą iš eilės su Kauno rajono klubu akistatą baigė identišku rezultatu.

Kitas rungtynes „Optibet A lygoje“ panevėžiečiai žais jau kitą trečiadienį, rugsėjo 7 dieną. 26-ojo turo dvikova su Vilniaus „Riteriais“ „Aukštaitijos“ stadione prasidės nuo 20 val.