Panevėžiečiai sutinkantys skiepytis „Vaxzevria“ vakcina skiepo sulauks anksčiau

Panevėžio miesto savivaldybė primena, kad mieste žmonės vakcinuojami pagal parengtą sąrašą.

Vadovaujantis Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo priimtu sprendimu, renkami duomenys iš asmenų, turinčių teisę prioriteto tvarka skiepytis vakcina nuo COVID-19 ligos. Šiuo metu renkami duomenys iš darbuotojų, dirbančių mažmeninės prekybos įmonėse (kasininkų, salės, apsaugos darbuotojų ir kt.), dirbančių maisto tvarkymo subjektuose ir tiesiogiai susijusiuose su maisto produktų gaminimu, išskyrus viešojo maitinimo įstaigas.

„Šiuo metu kviečiami į prioritetinių asmenų grupių sąrašus patenkantys asmenys, norintys skiepytis „Vaxzevria“ („AstraZenica“) vakcina. Pažymime, kad sutinkantys skiepytis šia vakcina skiepo sulauks anksčiau, kadangi kitų gamintojų vakcinomis, laikantis prioritetinių grupių eiliškumo, dabar Panevėžyje skiepijami 65 m. ir vyresnio amžiaus gyventojai. Kitomis vakcinomis nuo COVID-19 ligos norinčius skiepytis kol kas prašome sąrašų neteikti. Tą padaryti kviesime vėliau, kuomet bus baigti skiepyti 65 m. ir vyresni Panevėžio gyventojai“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Sveikatos poskyrio vedėjas Mindaugas Burba.

Sudarytus ir vadovo patvirtintus asmenų, sutinkančių skiepytis „Vaxzevria“ („AstraZenica“) vakcina, sąrašus įstaigų vadovai kviečiami pateiktiSveikatos poskyriui el. p. sveikata@panevezys.lt.

Primename, kad asmenys, kurie buvo atsisakę šio skiepo ir šiuo metu persigalvojo, kviečiami tą padaryti dabar. Panevėžiečiai gali registruotis išankstinėje pacientų registracijos sistemoje, naudojant elektroninį prisijungimą arba kreiptis į savo šeimos gydytoją, kad juos užregistruotų.

Komunikacijos skyrius            


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: