Panevėžiečiai sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Šiaulių“ futbolininkais

Šeštadienį Marijampolės „Hikvision” futbolo manieže vykusiose draugiškose rungtynės panevėžiečiai sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su „Šiaulių“ futbolininkais.

Atsinaujinę ir pasistiprinę FA „Šiauliai“ ruoštis Pirmos lygos batalijoms pradėjo sausio 25 dieną. Klubo vadovybė tarpsezonyje nemiegojo – reprezentacinę Šiaulių komandą papildė vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas bei daugkartinis Lietuvos čempionas Algis Jankauskas.

Pernai Pirmoje lygoje užėmę penktąją vietą, „Šiauliai“ savo komandoje išsaugojo praėjusio sezono lyderius.

Iki rungtynių su „Panevėžiu“ šiauliečiai sužaidė vieną draugišką susitikimą. Marijampolės „Hikvision“ dirbtinės dangos manieže vykusiame mače trenerio M. Čepo auklėtiniai rezultatu 1:0 nugalėjo Alytaus „Dainavos“ futbolininkus.

Susitikimą Marijampolėje šiauliečiai pradėjo agresyviai ir neleido savo varžovams lengvai atlikti perdavimų. Nepaisant to, pirmąjį pavojingą momentą šiame mače sukūrė „Panevėžio“ komanda, bet Ignas Kružikas nesugebėjo kamuolio nukreipti į priešininkų vartus.

13-ąją mačo minutę „Šiauliai“ išsiveržė į priekį. Po pakelto į baudos aikštelę kamuolio smūgiu galva įvartį pelnė „Šiaulių“ ekipos futbolininkas.

22-ąją susitikimo minutę Jorge Eliasas turėjo galimybę išlyginti rezultatą, bet ja nepasinaudojo. Vėliau aikštėje vyko apylygis žaidimas.

43-ąją rungtynių minutę po Matijaus Remeikio smūgio kamuolys atsimušė į varžovų vartų skersinį.

Poilsio komandos išėjo šiauliečiams pirmaujant rezultatu 1:0.

57 minutę panevėžiečiai rezultatą išlygino. Po puikaus Domanto Antanavičiaus perdavimo vienas prieš varžovų vartininką išbėgo Jorge Eliasas ir šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į vartus.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Susitikimą su „Šiauliais“ panevėžiečiai pradėjo tokios sudėties: Šarūnas Jurevičius, Pijus Širvys, Justinas Januševskis, Matijus Remeikis, Evaldas Urmonas, Domantas Vaičekauskas, Žygimantas Baguška, Domantas Antanavičius, Jeffrey Sarpongas, Ignas Kružikas, Jorge Eliasas.

Nuo antrojo kėlinio pradžios po keitimų aikštėje pasirodė Rafaelis Broetto ir Matheusas Bissi, o kiek vėliau – Ernestas Veliulis, Rafaelis Floro, Sebastianas Vasquezas, Chrysovalantis Kozoronis, Eligijus Jankauskas, Hugo Figueredo, Tautvydas Eliošius, Elivelto ir peržiūroje esantis žaidėjas.

Kitas kontrolines rungtynes „Panevėžys“ žais vasario 17 dieną Marijampolėje su vietos „Sūduva“.