Panevėžiečiai turi galimybę pamatyti performansą „Vežimu aplenkiant laiką“

Panevėžio lėlių vežimo teatras švenčia 35-ąjį  kūrybinės veiklos Jubiliejų ir maloniai kviečia į performansą „VEŽIMU APLENKIANT LAIKĄ“, kuris vyks spalio 22 d. (penktadienį) 19 val. Laisvės aikštėje (prie savivaldybės).

Performasas „VEŽIMU APLENKIANT LAIKĄ“, skirtas Panevėžio lėlių vežimo teatro kūrybinės veiklos 35-mečiui

… Ant pjedestalo iškeliamas arklys, žirgas. Jis veržiasi su sparnais į dar neatrastas kūrybos erdves, įkvėpdamas ir globodamas meno žmones. Pegasas, liaudies dainose žirgas, žirgelis, o Lėlių vežimo teatre – ištikimas draugas ir pagalbininkas arklys, ilgus metus kantriai tempęs pilną lėlių ir žmonių vežimą, iš kurio buvo rodomi spektakliai atokiausiuose Lietuvos kaimuose ir miesteliuose.

Performanse persipina šešėlių teatras, pasakojantis arklio istoriją, su įspūdinga mechaninio teatro technika. Gyvą planą papildo spalvingi personažai, Pegaso sergėtojai. Nuostaba, susižavėjimas, hipnotizuojantis preciziškai atlikto kūrinio įtaigumas nukelia mus į stebuklingą magijos pasaulį. Kiekvienas galime interpretuoti Pegaso pasirodymą savaip: ką užburs kinetinės skulptūros – didžiulės lėlės – mechaninės galimybės, judesys, spalvos…  O gal atsiskleis ir filosofinių klausimų gelmė: gyvenimas, mirtis, prisikėlimas, amžinybė…

SKRISTI SU SPARNAIS IR BE JŲ – LAISVA SIELA, JUDESIO POEZIJA – LAISVĖ…

Įėjimas laisvas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: