Panevėžiečiai, uždirbkime miestui sveikatingumo įrangą!

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas susitiko su Eurovaistinės bėgimo taurės Panevėžyje organizatoriais. Maratonas organizuojamas Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse – gegužės 31-ąją.

Eurovaistinė siūlo ne varžytis, o tiesiog įveikti fizinei būklei tinkamiausią distanciją – 2,5, 5 arba 10 km. Mažieji sportininkai jėgas galės išbandyti bėgdami 500 m – vieni ar su tėveliais.

Renginio organizatoriai bei meras R. Račkauskas kviečia bėgime dalyvauti kuo daugiau miestiečių, šeimų, bendruomenių, kolektyvų, mat kiekvienas dalyvis miestų biudžetą papildytų 30 Eur ct (1 Lt). Tiek už kiekvieną prabėgusįjį miestui dovanos Eurovaistinė.

„Pastaruoju metu bėgimas vis populiaresnis. Neseniai teko dalyvauti panašiose varžybose. Tikiuosi, taip vis daugiau panevėžiečių pajus būtinybę rūpintis sveikata, pradės aktyviau gyventi. Dėkoju organizatoriams už geras iniciatyvas. Tikiuosi, panevėžiečiai gausiai dalyvaus, o miestas už jų uždirbtas lėšas nupirks bendruomenėms sporto inventoriaus“, – sakė meras R. Račkauskas.

„Organizuodami bėgimo renginius skatiname gyventojus labiau mylėti save, rūpintis sveikata. Fizinis aktyvumas yra savotiškas vaistas – suteikia energijos, pozityvumo ir geros nuotaikos. O kartu su tinkama organizmo ir kūno priežiūra yra gera prevencija nuo ligų“, – panevėžiečius bėgti skatina Eurovaistinės direktorė Kristina Jakubauskienė.

Raskime laiko sau, rinkimės aktyvų gyvenimo būdą! Judėti turi kiekvienas, o bėgimas – vienas paprasčiausių būdų mankštinti visą kūną ir, žinoma, sustiprinti širdį. Bėgimas tinka kiekvienam – ir jaunam, ir vyresniam! Bėgti galime visur ir visada. Tam nereikia specialių sporto salių – tik noro ir ryžto!

Renginio programa:

10:00 val. numerių atsiėmimas;

11:00 val. vaikų bėgimas (7-12 metų);

11:10 val. vaikų bėgimas (mažieji iki 6 metų);

11:30 val. 10 km ir 5 km startas;

12:30 val. 5 km apdovanojimai;

13:30 val. 10 km apdovanojimai;

13:00 val. 2,5 km startas;

13:30 val. 2,5 km apdovanojimai;

14:00 val. renginio pabaiga.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: