Panevėžiečiams – nauja prezidentinio orkestro programa

Pučiamieji palydi savo vasarą, tik įsibėgėjus rudeniui. Praeitą penktadienį Panevėžiui grojo Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos pučiamųjų orkestras (vadovas Rimantas Valančauskas) – trečiasis rugsėjo penktadienio kolektyvas iš Vilniaus. Festivalį taip pat užbaigs vilniečiai.

Broniaus Jonušo muzikos mokyklos orkestras – itin stiprus jaunimo kolektyvas, ne vienerius metus dalyvavęs tarptautiniame pučiamųjų instrumentų orkestrų festivalyje „Saxionade“ Vokietijoje. Ten ne sykį pripažintas geriausiu orkestru ir laimėjęs pagrindinį prizą ar aukščiausias prizines vietas. Varžėsi ir Baltijos šalių pučiamųjų orkestrų tarptautiniame konkurse BALTIC OPEN Jelgavoje (Latvija). Gi VII Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų festivalyje kolektyvui buvo įteiktas prizas už geriausią atlikėjišką kultūrą ir aukščiausias Grand Prix apdovanojimas.

O kitą, jau paskutinį šiais metais „Dūdų vasaros“ koncertą ir patį festivalį palydėsime kartu su profesionalais – Lietuvos kariuomenės orkestru, dar vadinamu prezidentiniu (vadovas mjr. Egidijus Ališauskas).

„Dūdų vasara“ jau 13 metų su Jumis! Toje pačioje vietoje (Laisvės aikštėje), tuo pačiu laiku – penktadienį 17 val. Ačiū, kad esate su mumis!

Maloniai kviečiame į pučiamųjų muzikos festivalio uždarymą su aukščiausio lygio orkestru!

Organizatorius – Lietuvos varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų asociacija (www.lbba.lt).


Renatos Viksvienės nuotr.

AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: