Dizainerių pasiūlymai ėrengti butą (Organizatorių nuotr.).

Panevėžiečiams siūlomi naujos statybos pilnai įrengti butai su baldais

Panevėžyje Žemaičių mikrorajone iškilusiame naujos statybos 5 butų daugiabutyje name galima įsigyti pilnai įrengtą ir net su baldais A+ klasės naujos statybos 3-jų kambarių butą bei garažą automobiliui.

„Žmonės puikiai supranta, kad įsigijus naują būstą juos užklumpa įsirengimo rūpesčiai, kurie kainuoja daug laiko bei nervų – reikia supirkti viską nuo  šviestuvo iki lovos ir t.t. Todėl mes savo pirkėjams suteikiame galimybę įsigyti pinai įrengtą butą, į kurį reiktų atsivežti tik šlepetes“, – sako projekto vykdytojas NT agentūros „Omauga“ direktorius Mindaugas Vidzėnas.

Būsto pirkėjai gali rinktis net keletą būsto įrengimo stilių – nuo tradicinio tarptautinio ar modernus skandinaviško arba kartu su dizaineriais susikurti savo unikalų stilių.

Pasak M. Vidzėno, tuščiame bute neįmanoma įsivaizduoti, kaip atrodys butas užpildytas baldais, interjero detalėmis, todėl tam, kad namai būtų patrauklūs ir mieli gyventi, siūlo profesionalių interjero dizainerių paslaugas, kurių pagalba naujieji būsto savininkai išvengs interjero klaidų.

P.S. įsigyjant šiuos butus galima pasinaudoti finansine paskata pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms.

Plačiau apie naują daugiabutį Panevėžyje skaitykite ČIA.

Papildoma informacija https://www.viktauga.lt arba tel. +37060411170

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: