Jaunių žaidynių dalyviai ir prizininkai: M.Linkevičius, U.Bačianskaitė, G.Galvydytė, D.Juška (stovi iš kairės į dešinę), tupi D.Dobrega, P.Žukauskas.

Panevėžiečių startai lengvosios atletikos pirmenybėse

Liepos 1-2 dienomis Alytuje vyko ne tik Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės, bet ir Lietuvos jaunių sporto žaidynių lengvosios atletikos finalinės varžybos.

Sportininkai ir treneriai džiaugiasi gerais rezultatais – Panevėžio kūno kultūros ir sporto cento lengvaatlečiai žaidynėse iš 45 Lietuvos sporto ugdymo centrų iškovojo 4 vietą, o mūsų trenerė Aldona Dobregienė lengvosios atletikos sporto trenerių konkurse užėmė I ąją vietą.

Žaidynių čempionės vardą, taip pat pagerino Lietuvos žaidynių rekordą 7- kovės rungtyje, iškovojo Urtė Bačianskaitė (4714 taškų), trenerė A.Dobregienė. 800m bėgimo rungtyje niekas neprilygo Gabijai Galvydytei (rez. 2,14,42), treneris A.Sniečkus. Antrąsias vietas iškovojo 100m b/b bėgimo rungtyje Laura Juknevičiūtė (rez.15,970), trenerė Z.Gleveckienė, Gabrielius Bžeskis (rez.14,90 ), šuolis į tolį rungtyje Paulius Žukauskas(rez. 6,73m), trenerė A.Dobregienė. Ketvirtąsias vietas iškovojo 400m b/b bėgimo ir šuolis į aukštį rungtyse Domantas Dobrega(rez.0,59,59, aukštis 1,85 m), trenerė A.Dobregienė, bei kūjo (3 kg) ir disko rungtyse Ugnė Butėnaitė(rez. 45,08 m ir 30 m) , kūjo(4 kg) rungtyje V.Pliavga (rez. 45,72m), treneris V.Ščevinskas, 100m bėgime D.Jukša (rez.11,28), treneris P.Fedorenka, taip pat Panevėžio merginų švediškos estafetės (100+200+300+400 m) komanda (E.Savickaitė, V.Padimanskaitė, E.Vainauskaitė, G.Galvydytė). Penktąsias vietas žaidynėse iškovojo šuolis į tolį rungtyje V.Padimanskaitė (rez.5,22), trenerė Z.Gleveckienė, kūjo (4 kg) rungtyje E.Virinas (rez. 45,19), treneris V.Ščevinskas, 110 b/b bėgimo rungtyje M.Linkevičius( rez. 16,19), trenerė A.Dobregienė.

Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse antrąsias vietas 100 m ir 200m bėgimo rungtyse Mantas Šeštokas (rez. 10,96 ir 22,06), treneriai Z.Gleveckienė ir V.Datenis, 400 m b/b bėgimo rungtyje Domantas Barcys (rez. 22,06) , treneris V.Datenis, šuolis į aukštį Ugnė Rutkauskaitė(rez. 1,60 ), šuolis į tolį Urtė Bačianskaitė (rez. 5,38), trenerė A.Dobregienė.

Nr. 1 nuotraukoje jaunių žaidynių dalyviai ir prizininkai: M.Linkevičius, U.Bačianskaitė, G.Galvydytė, D.Juška (stovi iš kairės į dešinę), tupi D.Dobrega, P.Žukauskas
Nr. 2 nuotraukoje Jaunimo pirmenybių  antros vietos laimėtojai : D.Barcys, U.Rutkauskaitė, M.Šeštokas