Panevėžiečių varžovas – iš pagrindų pasikeitusi „Palanga“

Gintaras Brazdžionis

Nukėlus susitikimą su „Sūduva“, panevėžiečiai rugpjūčio 12 dieną, pirmadienį, savo aikštėje Lietuvos A lygos čempionato rungtynes žais su „Palanga“. Šis 24-ojo turo susitikimas Panevėžyje turėjo būti žaidžiamas rugsėjo 21 dieną.

Susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Palangos“ bus jau ketvirtoji komandų akistata šių metų Lietuvos A lygos čempionate. Pirmojo rato rungtynės, vykusios Palangoje, baigėsi taikiai 1:1, o antrajame rate panevėžiečiai namuose įveikė varžovus rezultatu 2:1. Trečiajame rate Palangoje vėl laimėjo „Panevėžio“ ekipa rezultatu 2:1.

Iš pagrindų per pertrauką pasikeitęs „Palangos“ klubas jau žemiau septintosios pozicijos nenukris. 10 taškų šiuo metu turinčiai komandai bus skirtos dvi techninės pergalės ir ji aplenks 15 taškų turintį, bet iš pirmenybių pasitraukusį Kauno „Stumbrą“.

A lygos pirmenybių pertraukos metu „Palanga“ išbandė savo naujokų legioną kontrolinėse rungtynėse Lenkijoje ir Lietuvoje bei pristatė naująjį strategą, kuriuo tapo baltarusis Viačeslavas Geraščenka, pakeitęs rusą Artiomą Gorlovą. „Palangos“ ekipoje dvikovoje su Gargždų „Banga B“ buvo matomi tik du pirmosios sezono pusės legionieriai – Sergejus Mošnikovas bei Yao N‘Goranas. Iš daugelio atvykusių žaidėjų galima išskirti anksčiau Baltarusijos „Bate“ klube rungtyniavusį ukrainietį Andrejų Jakovlevą ir Samą Shabaną, mušusį įvarčius Alytaus „Dainavoje“.

Praėjusiame ture „Panevėžys“ svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Kauno Žalgiriu“, o „Palanga“ išvykoje 0:1 nusileido Vilniaus „Riteriams“. Šiame susitikime „Palangos“ starto vienuolikėje pasirodė vos vienas futbolininkas, atstovavęs komandai pirmoje čempionato dalyje – Sergejus Mošnikovas.

Lietuvos A lygos čempionato rungtynės tarp „Panevėžio“ ir „Palangos“ komandų rugpjūčio 12 dieną, pirmadienį, „Aukštaitijos stadione prasidės 18 valandą.