Panevėžiečius kviečia dalyvauti akcijoje „Žemės valanda“

Panevėžio miesto savivaldybė kaip ir kasmet jungiasi prie akcijos „Žemės valanda“ ir kovo 27 d. nuo 20.30 val. kviečia panevėžiečius savo namuose vieną valandą sumažinti apšvietimą, elektros prietaisų veikimą.

„Panevėžys pirmasis iš Baltijos šalių miestų pritarė Ekstremalios klimato kaitos deklaracijai ir prisijungė prie pasaulinio šį dokumentą patvirtinusių miestų tinklo. Nuolat dedame pastangas, kad išliktume vienu žaliausių, ekologiškiausių, sveiką gyvenseną puoselėjančių šalies miestų. Kviečiu visus dalyvauti „Žemės valandos“ akcijoje ir taip parodyti, kad panevėžiečiams rūpi aplinka, kurioje gyvename ir esame patys už ją atsakingi“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Kovo 27 d. Laisvės a. šalia Elektros g. ant grindinio bus išdėliotas šviečiantis užrašas 60+, reiškiantis 60 minučių, skirtų paminėti Žemės valandą.

Žemės valandos iniciatyva prasidėjo 2007 m. Sidnėjuje, kai pirmą kartą 2,2 milijonai žmonių išjungė šviesas, taip pasisakydami prieš klimato kaitą. Šis prasmingas simbolinis veiksmas kasmet sujungia viso pasaulio žmones, šalis, miestus, institucijas, korporacijas. Milijardai žmonių, tūkstančiai įmonių ir miestų, išjungdami šviesas siunčia signalą pasaulio sprendimus priimantiems asmenims, kad laikas veikti.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: