Panevėžio miesto savivaldybė nuotr.

Panevėžiečius kviečia jungtis prie akcijos „Darom“!

Balandžio 23 d. vyks nacionalinė švarinimosi akcija „Darom“. Akcijos tikslas –suvienyti žmones atkreipiant dėmesį į aplinkosaugos problemas Lietuvoje bei visame pasaulyje, skatinti gyventojų ekologišką gyvenseną.

„Tradiciškai kviečiame panevėžiečius prisijungti prie vienos masiškiausių pilietinių iniciatyvų – akcijos „Darom“. Sveikas, švarus miestas – prioritetas mums visiems ir visi galime prisidėti, kad jis toks būtų. Matau, kad dauguma panevėžiečių aplinka rūpinasi ir šiokią dieną, nelaukiant akcijų ar kvietimų. Tačiau akcija „Darom“ kaip ir kasmet gali tapti visus mus sutelkiančia diena. Šiemet kviečiame prisijungti ir Panevėžyje apsistojusius Ukrainos piliečius – tikiu, kad tokie susibūrimai tik dar labiau sutvirtins mūsų bendrystę. Iki susitikimų akcijoje!“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Akcijoje „Darom“ gali dalyvauti pavieniai asmenys, šeimos arba namų ūkiai, bendruomenės, organizacijos, verslo įmonės ir visi, kam rūpi aplinkosauga. Norint dalyvauti prašome užsiregistruoti tel. 8 671 48014 arba el. paštu miesto.vadybininkas@psa.lt, nurodant vardą, telefono numerį bei pasirinkti pageidaujamą tvarkyti teritoriją. Akcijos dalyvius registruos AB „Panevėžio specialus autotransportas“ bei iš anksto sutartu laiku suderintoje vietoje aprūpins atliekoms rinkti skirtais maišais. Taip pat kviečiame miestiečius pagal galimybes jais pasirūpinti ir savarankiškai.

Kokias Panevėžio teritorijas kviečiame tvarkyti šiemet? Jų sąrašą rasite ČIA.

Akcijos „Darom“ metu surinktas atliekas bus galima palikti tose vietose, kurios registruojantis dalyvauti bus suderintos su AB „Panevėžio specialus autotransportas“ ir ši įmonė pasirūpins jų pristatymu į atliekų priėmimo aikšteles.

Visgi šiemet nacionaliniu mastu vykdomoje akcijoje „Darom“ akcentuojamas miestiečių skatinimas surinktas atliekas savarankiškai pristatyti į didžiųjų ir pavojingų atliekų priėmimo aikšteles, kurios Panevėžyje veikia Savitiškio g. 8 bei Senamiesčio g. 114B. Tokiu būdu siekiama didesnio žmonių sąmoningumo ne tik surenkant, bet ir rūšiuojant bei išvežant atliekas.

Tad ir panevėžiečiai kviečiami pagal galimybes savarankiškai pristatyti akcijos metu surinktas atliekas į minėtas aikšteles, kurios balandžio 23 d., šeštadienį, dirbs nuo 9.30 val. iki 18.30 val. (pietų pertrauka nuo 13.00 iki 13.30 val.).

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: