Panevėžiečius priimti viešojo kalbėjimo iššūkį kviečia ir „Humoro klubas”

Nuo sausio 4 dienos Lietuvoje startuoja Jaunimo Europos komandos (JEK) narių įgyvendinamas projektas “Eurodebatai: viešojo kalbėjimo iššūkis”, kurio idėja – pakviesti vyresniųjų klasių mokinius išsakyti nuomonę Lietuvai aktualiais klausimais dėl imigracijos politikos ir skaitmeninės rinkos galimybių savo mieste.

“Eurodebatai: viešojo kalbėjimo iššūkis” – nacionalinis projektas, kurio renginiai vasario 15-19 dienomis vyks net 22 Lietuvos miestuose ir miesteliuose!

Miestų renginių nugalėtojai bus pakviesti dalyvauti viešojo kalbėjimo mokymuose bei varžytis finale Vilniuje kovo pradžioje. Pagrindiniai konkurso nugalėtojai bus apdovanoti kelione į Briuselį. Be to, geriausiu išrinktas jaunasis oratorius turės progą lipti į  „TEDxVilnius“ sceną, nuo kurios visai Lietuvai galės išsakyti savo mintis.

TED tai pasaulinė platforma, skirta dalintis įkvepiančiomis idėjomis. „TEDx“ yra programa, skirta vietinių renginių organizatoriams, norintiems suburti žmones, kurie trokšta dalyvauti į TED konferencijas panašiuose renginiuose bei tapti TED bendruomenės nariais. „TED“ renginiuose yra kalbėję tokie žmonės kaip Bilas Geitsas ir Jamie Oliveris, kurių pasisakymai yra derinami su „TEDTalks“ vaizdo medžiaga.

Jaunuolius dalyvauti projekte kviečia ir „Humoro klubas“. Pasak „Humoro klubo” nario ir vadybininko Pauliaus Ambrazevičiaus įgūdis kalbėti prieš auditoriją turi būti ugdomas kiekvieno žmogaus, nes tai praverčia įvairiose situacijose.

„Baisu užlipti ant scenos? Tai normalu, net būtų keista, jog žmogus nesijaudintų. O labiausiai su šia baime kovoti padeda – pasiruošimas“, – dalyvius drąsina P. Ambrazevičius. Kuris kartu su kolegomis net paruošė specialiai konkurso dalyviams skirtą vaizdo įrašą, kuris turėtų padėti apsispręsti dėl dalyvavimo „Eurodebatuose“.

Panevėžyje debatai planuojami vasario 17 dieną, o tikslesnė informacija bus nuolatos atnaujinama www.pazinkeuropa.lt

Projektą organizuoja Jaunimo Europos komanda – jaunų žmonių, galinčių šiuolaikiškai pristatyti ES temas, tinklas Lietuvoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: