Panevėžietis – vienintelis Lietuvos atstovas Pasaulio jaunių dviračių treko čempionate

Rugsėjo 1-5 dienomis Kaire (Egiptas) vyko Pasaulio jaunių dviračių treko čempionatas, kuriame Lietuvai atstovavo Panevėžio sporto centro ugdytinis Renaldas Keliauskas. Jaunasis sportininkas šiose varžybose – vienintelis Lietuvos atstovas.

„Šias varžybas ir Renaldo startą vertinu puikiai! Į čempionatą atvyko sportininkai iš 47 valstybių, iš kurių 42 sportininkai dalyvavo skrečo rungtyje, Renaldas šioje rungtyje užėmė aukštą 14 vietą“, – sakė R. Keliauską treniruojantis Anatolijus Novikovas.

Pasaulio jaunių dviračių treko čempionato skrečo rungtyje (10 km, 40 ratų) R. Keliauskas tarp 42 dalyvių iškovojo 14-ą vietą. Vaikinų grupinių lenktynių dėl taškų finale (25 km, 100 ratų, 10 tarpinių finišų) sportininkas užėmė taip pat 14-ą vietą. Finale dalyvavo 23 dviratininkai.