kklietkabelis.lt nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ namuose įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ pradėjo jubiliejinį, 30-ąjį „Betsafe-LKL“ sezoną pergalingai. Namuose panevėžiečiai 86:74 (19:15, 18:15, 26:24, 23:20) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ir iškovojo pergalę Aukštaitijos derbyje.

Dvikova prasidėjo kova taškas į tašką, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkai sužaidė kiek geresnę atkarpą ir išsiveržė į priekį 19:15. Prabėgus vos porai minučių antrajame ketvirtyje Nenado Čanako auklėtiniai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – po taiklių Pauliaus Murausko baudų metimų komandas jau skyrė 11 taškų (28:17). Kėlinio pabaigoje pasvaliečiams Ignas Vaitkus pataikė dvitaškį, Evaldas Šaulys realizavo du baudų metimus ir svečiai savo atsilikimą prieš pertrauką sumažino iki 7 taškų (37:30).

Po ilgosios pertraukos skirtumas tarpo komandų kurį laiką išliko panašus, kol prasidėjus antrajai trečiojo kėlinio pusei Jamelas Morrisas taikliu tolimu metimu sugrąžino šeimininkams 11 taškų persvarą (51:40). Ketvirtojo kėlinio pradžioje po E. Šaulio tritaškio su pražanga „Pieno žvaigždės“ atslikinėjo jau tik 6 taškais (68:62), tačiau sėkmingesnę atkarpą sužaidę panevėžiečiai susigrąžino dviženklį pranašumą ir po Željko Šakičiaus tritaškio komandas skyrė 12 taškų (81:69). Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei Kristianas Kullamae įsmeigė taiklų tolimą metimą, o po kelių akimirkų šeimininkų pergalę įtvirtino du taškus pelnęs Gabrielius Maldūnas.

„7bet-Lietkabelis“: Gabrielius Maldūnas 16 (6 atk. kam., 7/10 dvit.), Benas Griciūnas 15 (7 atk. kam., 7/10 dvit.), Kristianas Kullamae 14 (4/6 trit.), Jamelas Morrisas 9, Stefanas Peno ir Paulius Murauskas po 8.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Šaulys 19 (4/6 trit., 5 rez. perd.), Ignas Vaitkus 12, Rihardas Kuksikas 11, Justas Furmanavičius 9, Corey Allenas-Williamsas 8, Martynas Pacevičius 6 (11 atk. kam.).

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais spalio 9 d. – Panevėžyje svečiuosis Kauno „Žalgiris“, spalio 19 d. laukia pirmasis Europos taurės (Eurocup) mačas namie su Ulmo „Ratiopharm“ klubu iš Vokietijos, o spalio 22 d. į Panevėžį atvyks Vilniaus „Rytas“.

Bilietus į Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ namų rungtynes vietiniuose ir tarptautiniuose turnyruose platina www.ticketmarket.lt.