Tado Kontauto nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ šiandien pratęs kovas Europos taurės turnyre

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ jau sausio 25 d. (trečiadienį) pratęs kovas tarptautiniame fronte. Šį kartą Europos taurės turnyre panevėžiečiai priims svečius iš Prancūzijos, Breso Burgo „JL“ ekipą.

Burgo klubas šį sezoną stebina ne vieną krepšinio gerbėją. Ankstesniais sezonais komandoje rungtyniavo tokie žaidėjai, kaip Norrisas Cole’as, Danilo Andjusičius ar Alenas Omičius, tačiau šiemet net be garsesnių pavardžių Prancūzijos ekipa lyderiauja Europos taurėje.

Viename geriausių komandos sezonų istorijoje dirba ir du lietuviai: gera žaidėjų forma rūpinasi kineziterapeutė Gintarė Katkutė, o prie jaunimo tobulėjimo prisideda ir „JL“ U18 ekipą treniruoja Marius Leonavičius.

Šio sezono pirmosiose tarpusavio rungtynėse su Burgo klubu „7bet-Lietkabelis“ patyrė nesėkmę 73:86. Apskritai su Prancūzijos komandomis panevėžiečiai yra žaidę devynis kartus, iš kurių vos du šventė pergales.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais sausio 25 d. (trečiadienį) – Panevėžyje svečiuosis Burgo Breso „JL“, o sausio 28 d. (šeštadienį) laukia dvikova su Prienų „Labas GAS“.

Bilietus į Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ namų rungtynes vietiniuose ir tarptautiniuose turnyruose platina www.ticketmarket.lt.

Kklietkabelis.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: