Panevėžio aktyvių mamų bendruomenė „Mamos varom kavos“ atšventė antrąjį gimtadienį (video)

Jau dveji metai kaip mamų bendruomenė „Mamos varoom kavos“ aktyviai veikia ir į savo veiklas, susitikimus, mokymus, konsultacijas… įtraukia vis daugiau mamų.

Viską pradėjo Ieva Grigaitė, kuri prieš du metus pakvietė mamas su vaikais pasportuoti parke. Susirinkus apie 80 mamų su vežimėliais, buvo suprasta, kad Panevėžiui to reikia! Taip ir „užsikūrė“ varikliukas. Ieva susipažino su kita Ieva, kurios pradėjo rašyti projektus, kviesti mamas, šeimas į įvairias, aktualias šeimoms veiklas. Tikrai tikiu, kad šios bendruomenės „varikliukas“ dar ilgai burgs.

Šventinį sekmadienį susitikom žaidimų kambaryje „Linksmutis“ švęsti antrojo gimtadienio. Vaikai galėjo šėlioti vaikiškose pramogose: batute, šokti, čiuožinėti, voliotis kamuoliukų baseine, smaguriauti vaikams paruoštais skanėstais, kuriais pasirūpino Ieva iš @Vieno kąsnio užkandžiai. Mamos, tuo tarpu, galėjo: mėgautis išsiilgtu bendravimu su bendramintėmis, @Loccitane RYO suteikė galimybę pasimėgauti naujais kvapais, degustuoti skanius ir sveikus vaisių lakštukus @Dream Food, vaišinosi paruoštomis vaišėmis @Vieno kąsnio užkandžiai Panevėžyje, grožėjosi ir smaližiavo specialiai gimtadieniui keptu tortu iš @Rasota pieva, galėjo pasinaudoti renginio dalyviams suteikta nuolaida ir neruošti šiandien pietų, atveždamos šeimai @La Parma picą, tikrai nepakartojamo skonio.

Tinklaraščio „Linksmorijos“ autorė Inga, taip pat priklausanti mamų bendruomenei, kartu su prisidėjusiais draugais organizavo labdaringą loteriją be pralaimėjimų. Dėkojam labai visiems prisidėjusiems: @Margarita – už vaikams tinkamas kosmetines priemones, @Pasuk galvą – medinę abėcėlę, @Žiogo dirbtuvėlės – rankų darbo žaislą Žiogą, @Valentis – dovanojo kaukes paakiams, Propodezo ir Oilsesen vitaminus D, taip pat Bifoval, gerųjų balterijų mėginukus, vaikų pamėgtas laikinas tatuiruotes,  @Aromama – nepakartojami ir nepamainomi eterinių aliejų mišinių rinkinukai, @Egotu-laimingai šeimai, dovanojo mokomąjį kortelių rinkinį, @Pliušku Pliuškus – vaikų vonios džiaugsmas su šnypščiančiais burbulais, @Uoga Uoga – kiekvienai mamai paruošė kosmetinių mėginukų rinkinuką, @Kietas kampas – pagamino praktišką ir naudingą dovaną, pjaustymo lentelė su sūriu ir pagardais, @Svajoniukas.eu – visiems dalyviams dovanojo po spalvingą muilo rožių žiedą.

Gimtadienio akimirkas įamžino @AG akimirka, ačiū Agnei.

Ievai kaip bendruomenės lyderei mamos dovanojo fotosienelę, kurią tikim dar ne kartą panaudos „Mamos varom kavos“ veiklose. Sienelę gamino ir visus norus išpildė www.alienreklama.lt. Sustojus prie sienelės bendrai foto, nors ir su kaukėmis, bet šypsojomės plačiai ir džiaugėmės, kad ši bendruomenė yra ir kad joje randasi vis daugiau narių.

Buvo smagi sekmadienio popietė iki susitikimų!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: