Panevėžio apskrities policija praėjusią savaitę registravo 855 įvykius

Rugsėjo 13 – 19 dienomis Panevėžio apskrities policija registravo 855 įvykius (praėjusią savaitę – 956), pradėta 50 (praėjusią savaitę – 59) ikiteisminių tyrimų. Į areštinę pristatyti 34 asmenys.

Per savaitę buvo pradėti 9 ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių (3 – iš negyvenamų patalpų, 1 – iš automobilio, 3 – iš parduotuvės, 1 – automobilio vagystė, 1 – kita). Keturios vagystės įvykdytos Panevėžio mieste, 1 – Panevėžio rajone, 1 – Kupiškio rajone, 1 – Pasvalio rajone, 2 – Rokiškio rajone. Vagysčių šią savaitę neregistruota Biržų rajone.

Pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl sukčiavimo, 3 – dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo, 2 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 2 – dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu.

Rugsėjo 13 – 19 dienomis apskrities keliuose nebuvo registruota įskaitinių (kai nukentėjo žmonės) eismo įvykių. Policijos pareigūnai sustabdė 8 neblaivius vairuotojus, kuriems nustatyta, kad kraujyje yra daugiau nei 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. Keturi neblaivūs vairuotojai prie automobilio vairo sėdo Panevėžio mieste, 2 – Panevėžio rajone, 1 – Kupiškio rajone, 1 – Pasvalio rajone.

Rugsėjo 17 dieną Rokiškyje vyko tradicinė Policijos ir visuomenės šventė. Ji prasidėjo šv. Mišiomis Rokiškio šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje. Po šv. Mišių iškilminga eisena žygiavo į Nepriklausomybės aikštę. Ten policijos pareigūnus ir kitus šventės dalyvius pasveikino policijos generalinis komisaras Renatas Požėla ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas. Karaliaus Mindaugo husarų bataliono kariai iššovė tris salves: už Lietuvą, už policiją, už žuvusius pareigūnus. Renginyje apdovanoti nusipelnę pareigūnai ir aktyvūs policijos rėmėjai.

Šventės metu buvo demonstruojama technika ir ginkluotė, dalyviai galėjo išmėginti eismo įvykių imitavimo įrenginius, stebėti kinologų su tarnybiniais šunimis ir Mobiliojo būrio pareigūnų pasirodymus bei paskanauti kareiviškos košės. Mažiuosius renginio dalyvius linksmino net penki policijos bičiuliai Amsiai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: