Panevėžio apskrities policijos pareigūnams teko gaudyti net du bėglius

Sausio 18 – 24 dienomis Panevėžio apskrities policija registravo 942 įvykius (praėjusią savaitę – 797), pradėti 53 ikiteisminiai tyrimai (praėjusią savaitę – 42). I areštinę pristatyti 32 asmenys.

Per savaitę buvo pradėti 6 ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių (2 – vagystės iš negyvenamų patalpų, 3 – iš prekybos centrų, 1 – kita vagystė). Keturios vagystės įvykdytos Panevėžio mieste, 2 – Panevėžio rajone. Vagysčių šią savaitę neregistruota Kupiškio, Rokiškio, Biržų, Pasvalio rajonuose.

Pradėtas 1 ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo, 3 – dėl netikrų pinigų, 2 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 3 – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, 1 – dėl valstybės tarnautojo papirkimo, 1 – dėl kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimo.

Šią savaitę apskrities keliuose registruotas vienas įskaitinis (kai nukentėjo žmonės) eismo įvykis. Pasvalio rajone eismo įvykyje žuvo dviratininkas. Policijos pareigūnai sustabdė net 8 neblaivius vairuotojus, kuriems nustatyta, kad kraujyje yra daugiau negu 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. Vienas neblaivus prie vairo sėdo Panevėžyje, 1 – Panevėžio rajone, 3 – Pasvalio rajone, 2 – Kupiškio rajone, 1 – Biržų rajone.

Šią savaitę Panevėžio apskrities policijos pareigūnams teko gaudyti net du bėglius. Vienas jų po ilgai trukusių gaudynių sulaikytas Rokiškio rajone. Kitas nuo policijos bandė pasprukti penktadienio vakarą Panevėžio bei Kupiškio rajonuose. Du pareigūnų tarnybinius automobilius apdaužęs neblaivus vairuotojas taip pat suimtas. Tačiau policijos pareigūnai prašo gyventojų supratingumo ir atidumo, nes pastebėję specialiųjų tarnybų automobilių signalus dalis vairuotojų sutrinka ir ne visada žino, kaip elgtis, o skubantiems pareigūnams svarbi kiekviena minutė ar net sekundė.

Primename, kad eismo dalyviai privalo nedelsdami duoti kelią artėjančioms specialiosioms transporto priemonėms su įjungtais mėlynais ir raudonais (arba tik mėlynais švyturėliais) ir specialiaisiais garso signalais ir jų lydimoms transporto priemonėms.

Svarbi  informacija!

Kada reikia praleisti policiją, greitąją ar ugniagesius?

  • Kai specialusis transportas važiuoja su įjungtais mėlynais ir raudonais (arba tik mėlynais švyturėliais) ir specialiaisiais garso signalais.

Kaip praleisti specialųjį transportą?

  • Jei kelias abejomis kryptimis turi ne daugiau keturių eismo juostų – privalu sustoti dešiniajame kelkraštyje, kai jo nėra, – prie dešiniojo važiuojamosios dalies krašto.
  • Kitu atveju sustoti kelkraštyje arba prie krašto nereikalaujama. Tačiau pagal galimybes galima padaryti koridorių, kuriuo galėtų pravažiuoti specialusis transportas.

AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: