Panevėžio apskrityje surašyta 50 administracinių nuobaudų už karantino režimo pažeidimus

Sausio 4 – 10 dienomis Panevėžio apskrities policija registravo 668 įvykius (praėjusią savaitę – 941), pradėti 54 ikiteisminiai tyrimai (praėjusią savaitę – 61). I areštinę pristatyti 22 asmenys.

Per savaitę buvo pradėta 10 ikiteisminių tyrimų dėl vagysčių (6 – vagystės iš negyvenamų patalpų, 2 – vagystės iš automobilių, 2 – kitos vagystės). Trys vagystės įvykdytos Panevėžio mieste, 3 – Panevėžio rajone, 3 – Biržų rajone, 1 – Kupiškio rajone. Vagysčių šią savaitę neregistruota Pasvalio, Rokiškio rajonuose.

Pradėtas 1 ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo, 5 – dėl turto sunaikinimo, 1 – dėl netikrų pinigų, 1 – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, 3 – dėl kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimo.

Šią savaitę apskrities keliuose registruotas vienas įskaitinis (kai nukentėjo žmonės) eismo įvykis, avarijoje Biržų rajone buvo sužalotas automobilio keleivis. Policijos pareigūnai sustabdė 7 neblaivius vairuotojus, kuriems nustatyta, kad kraujyje yra daugiau negu 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. Trys neblaivūs prie vairo sėdo Panevėžyje, 1 – Kupiškio rajone, 3 – Rokiškio rajone.

Šiuo metu rekomenduojama susilaikyti nuo nereikalingų kelionių, į kitą savivaldybę vykti tik dėl rimtų priežasčių. Per savaitę Panevėžio apskrityje buvo apgręžti apie 350 automobilių, surašyta 50 administracinių nuobaudų už karantino režimo pažeidimus. Policijos postai dabar mobilūs, jų vietos nuolat keičiamos, todėl raginame nepasitikėti kitų asmenų pasidalinta informacija apie kontrolės vietas.

Savaitgalį, žmonės pasiilgę sniego, rinkosi į viešas erdves pasimėgauti žiemos malonumais. Pareigūnams ne kartą teko vykti perspėti žmonių, kad jie laikytųsi reikalavimų. Primename, kad ir būnant lauke būtina elgtis atsakingai. Prašome rinktis tokias vietas, kuriose nėra daug žmonių, nepamiršti dėvėti apsauginių kaukių ir laikytis saugaus atstumo.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: