AINA.LT nuotr.

Panevėžio arena virsta „Kalnapilio arena” (nuotraukos)

Šiandien Panevėžio arena pasipuoš nauja „Kalnapilio arenos” emblema. Konkursą šiems darbams atliti laimėjo Panevėžio įmonė „Reklamos galimybių centars (RGC)  – Kompleksinių paslaugų reklamos agentūra, turinti ilgametę patirtį reklamos gamybos srityje.

2023 m. sausio mėnesio pradžioje buvo ificialiai įteisintas „Kalnapilio arenos“ pavadinimas  – Panevėžio sporto centras pasirašė  generalinio rėmėjo sutartį su „Kalnapilio-Tauro grupe“.

Naujasis pavadinimas bus naudojamas 10 metų tiek išoriniuose ir vidiniuose arenos reklaminiuose plotuose, tiek internetinėje erdvėje.

Pasak „Kalnapilio-Tauro grupės“ generalinio direktoriaus Marijaus Valdo Kirstuko, tapti Panevėžio arenos pagrindiniu rėmėju, suteikiant jai „Kalnapilio“ pavadinimą, yra itin simboliškas įvykis – šiemet minimas 120 m. „Kalnapilio“ alaus daryklos veiklos jubiliejus.

„Mums itin svarbus „Kalnapilio“ gimtasis miestas, Panevėžys, kuriame stengiamės būti geri kaimynai, puoselėti bendruomeniškumą, skatinti miesto ir jo gyventojų gerovę. Dėl šios priežasties nuolat dalyvaujame kaip rėmėjai sporto, meno, muzikos renginiuose bei miesto šventėse. Savo iniciatyvomis ir remiamais projektais siekiame kurti gražesnį Panevėžį – pilną kultūros ir sporto, tad tikime, kad naujas arenos pavadinimas padės šią veiklą dar labiau įprasminti ir pakelti į aukštesnį lygį. Juo labiau, kad Panevėžio arena yra svarbi visai Lietuvai – čia vyksta dideli sporto bei kultūros renginiai“, – teigia M. V. Kirstukas.

(Nuotraukos bus papildytos…)

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: