AINA.LT nuotr.

Panevėžio autobusų parkas neskuba branginti kelionių

Kaip ant mielių augant energetinių išteklių kainoms faktiškai visų prekių ir paslaugų kainos šovė į neregėtas aukštumas ir dabar jau yra aukštesnės nei kažkada buvo litais. Panevėžiečiai galėtų pasidžiaugti nebent tuo, kad kelionės viešuoju transportu kol kas nepabrango, tačiau jau dabar aišku, kad ir šiame sektoriuje kainos turėtų didėti.

UAB „Panevėžio autobusų parkas“ generalinis direktorius Arnoldas Gražys sakė, jog įmonė paskutinį kartą maždaug 3-5 procentais tarpmiestiniais maršrutais kainas didino praėjusių metų gruodį. Šiemet bilietai dar nebrango, tačiau nuolat brangstant degalams veikiausiai ir jie brangs.

A.Gražio teigimu, veikiausiai po poros savaičių, atlikus skaičiavimus, bus aiškiau. Įmonės vadovas atsisakė paminėti kokius nors skaičius, bet patikino, kad 10 procentų bilietai nebrangs. Tenka pastebėti, kad dabar kelionė iš Panevėžio į Kauną su „Panevėžio autobusų parko“ transportu yra maždaug porą eurų pigesnė nei su kauniečių „Kautros“ autobusais.

Pasiteiravus, kas laukia žmonių važinėjančių miesto maršrutiniais autobusais, kuriais važiuoti jau senokai prekybos vietose įsigytas talonėlis (be nuolaidos) kainuoja 52 centus, o autobuse – 1 eurą, A.Gražys atsakė, kad įmonė talonėlių kainos važiuoti miesto maršrutiniais autobusais neįtakoja. Jų kainas nustato miesto taryba, tačiau panašu, kad savivaldybėje šis klausimas dar nesubrendo.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: