AINA TVGNTVNAUJAUSIOS ŽINIOS

Panevėžio autobusų stotis bus atnaujinta (video)

Panevėžiečiai jau nebesistebi, kad vis žadama atnaujinti miesto autobusų stotis, vis dar atrodo kaip miesto vaiduoklis.  Tačiau savivaldybės vadovai turi gerų žinių: priežastys, dėl kurių projektas sustojo – pašalintos.

Autobusų stotis jau atnaujino daugelis didesnių ir mažesnių šalies miestų. Apie šio objekto atnaujinimą daugelį metų kalbėta ir Panevėžyje. Prieš metus net imtasi veiksmų ir savivaldybės taryba patvirtino investicijų projektą. Tačiau derinant kelis projektus vienu metu, buvo susidurta su detaliojo plano ir paveldosaugos reikalavimų neatitikimais ir projektas įstrigo. Norėdami gauti finansavimą savivaldybės vadovai ir kitos už šį projektą atsakingos įstaigos susitiko vėl, ir darbai siekiant sutvarkyti stotį bei aplinkines teritorijas, bus tęsiami.

Visgi, dalis panevėžiečių ir kai kurie aplinkinių rajonų gyventojai pasigenda matomų darbų.

Anot laikinai mero pareigas einančio Alekso Varnos, kad autobusų stotis yra vienas reikalingiausių projektų panevėžiečiams, parodė ir miesto savivaldybės atlikta apklausa. O dabar specialistams telieka laiku pateikti reikiamus planus.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.