AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2019-01-11

Panevėžio autobusų stotis bus atnaujinta (video)

Panevėžiečiai jau nebesistebi, kad vis žadama atnaujinti miesto autobusų stotis, vis dar atrodo kaip miesto vaiduoklis.  Tačiau savivaldybės vadovai turi gerų žinių: priežastys, dėl kurių projektas sustojo – pašalintos.

Autobusų stotis jau atnaujino daugelis didesnių ir mažesnių šalies miestų. Apie šio objekto atnaujinimą daugelį metų kalbėta ir Panevėžyje. Prieš metus net imtasi veiksmų ir savivaldybės taryba patvirtino investicijų projektą. Tačiau derinant kelis projektus vienu metu, buvo susidurta su detaliojo plano ir paveldosaugos reikalavimų neatitikimais ir projektas įstrigo. Norėdami gauti finansavimą savivaldybės vadovai ir kitos už šį projektą atsakingos įstaigos susitiko vėl, ir darbai siekiant sutvarkyti stotį bei aplinkines teritorijas, bus tęsiami.

Visgi, dalis panevėžiečių ir kai kurie aplinkinių rajonų gyventojai pasigenda matomų darbų.

Anot laikinai mero pareigas einančio Alekso Varnos, kad autobusų stotis yra vienas reikalingiausių projektų panevėžiečiams, parodė ir miesto savivaldybės atlikta apklausa. O dabar specialistams telieka laiku pateikti reikiamus planus.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: