Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos gamtosauginis kalendorius

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijoje susibūrė puikus mokytojų, jautrių gamtosaugai ir aplinkosaugai, kolektyvas. Pedagogai nepailsdami savo mokiniams diegia suvokimą apie darnaus ir draugiško sugyvenimo su gyvąja gamta svarbą ne tik gamtai, bet ir patiems žmonėms. Malonu, kad jau eilę metų „Ąžuolo“ progimnazijos bendruomenė savo veikla pelno garbingą kasmetinį tarptautinį gamtosauginių mokyklų programos sertifikatą ir puošnią Žaliąją vėliavą.

Šių metų pradžioje mokyklos gamtosauginio komiteto narių Kristinos Stravinskienės ir Danguolės Glušokienės iniciatyva buvo parengtas ir išleistas 2021 metų gamtosauginių dienų kalendorius – stendas. Progimnazijos kiemas pasipuošė ne tik baltu sniego apdaru, bet ir tikrai informatyviu ir spalvingu gamtosauginiu stendu. Jame surašytos kiekvieno mėnesio minėtinos gamtosauginės dienos. Kalendoriui panaudotos mokytojo Romo Kupčinsko fotografuotos neformaliojo ugdymo būrelių veiklų, pamokų ir mokykloje vykstančių tradicinių renginių akimirkos.

Ryškus, žvilgsnį patraukiantis stendas ir mokiniams, ir visai mikrorajono bendruomenei tebus puikus priminimas apie metų gamtosaugines dienas, nuveiktus darbus ir rimtas paskatinimas naujai aktyviai gamtosauginei veiklai.

Aušra Linkevičiūtė, Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos mokytoja-metodininkė, gamtosauginio būrelio „Margaspalvio genio kalvė“ vadovė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: