Panevėžio bendruomenės pareigūnai – vasaros krepšinio stovykloje

Panevėžio bendruomenės pareigūnai – vasaros krepšinio stovykloje

897
0
DALINTIS

Liepos 3 dieną Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai lankėsi krepšinio mokyklos vasaros stovykloje.

Jie mažuosius krepšininkus supažindino su policininko profesija, jos privalumais, papasakojo, kaip dirba pareigūnai, su kokiais iššūkiais susiduria kasdien. Bendruomenės pareigūnai stovyklautojams priminė Kelių eismo taisykles, kalbėjo apie saugų elgesį namuose, kelyje, atostogaujant, leidžiant laiką prie vandens telkinių.

Vaikai galėjo iš arčiau susipažinti su policijos pareigūnų tarnyboje naudojamomis specialiosiomis priemonėmis. Mažieji labai džiaugėsi galėdami užsidėti policininko liemenę ir su ja nusifotografuoti, iš arti pamatyti šaunamąjį ginklą. Įdėmiai išklausę pareigūnų pamokymus ir patys nepabijojo papasakoti savo istorijas, užduoti rūpimus klausimus.

Bendruomenės pareigūnių nuomone, kryptingas ir prasmingas vaikų užimtumas vasarą yra stipri nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos priemonė. Pareigūnų apsilankymai vaikų vasaros stovyklose ne tik pradžiugina vaikus, bet ir suteikia jiems naudingos informacijos, kuri gali praversti įvairiose gyvenimo situacijose.

Į stovyklą pas jaunuosius krepšininkus drauge su pareigūnais vyko ir policijos bičiulis Amsis, kuris vaikams padovanojo atšvaitų, šie mielai spaudė Amsiui ranką, o susitikimo pabaigoje pakvietė išmėginti jėgas krepšinio aikštelėje.

Atsisveikindami pareigūnai linkėjo turiningos stovyklos, gerų įspūdžių, nuotaikingos ir saugios vasaros.

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.