Panevėžio bendruomenės pateikė 14 projektų idėjų

Antrus metus organizuojamo bendruomenės iniciatyvų konkurso metu Panevėžio miesto savivaldybė sulaukė 14 miestiečių projektų idėjų viešųjų erdvių infrastruktūrai gerinti ir patrauklumui didinti.

„Džiugu, kad ir šiais metais miestiečiai buvo aktyvūs ir kūrybingi. Gavome pasiūlymų įkurti įvairias aktyvių veiklų zonasmiesto viešąsias erdves dekoruoti ir puošti grafiniais elementais, įrengti skulptūras, poilsio zonas, treniruoklių, vaikų žaidimo aikšteles. Šiuo metu pradėtas visų gautų projektų idėjų administracinės atitikties vertinimas. Jei kils klausimų su pareiškėjais susisieksime ir rekomenduosime per 5 darbo dienas patikslinti ar papildyti savo projekto idėjos pasiūlymą“, – sako Administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.

Po administracinės atitikties komisija vertins, ar konkreti projekto idėja atitinka konkurso reikalavimus – techniškai gali būti įgyvendinta nurodytoje teritorijoje (valstybinėje žemėje), pagrįstos išlaidos projekto rezultatams pasiekti, nepažeidžiami esamų projektų sprendiniai ir projektuotojų teisės. Taip pat bus sprendžiama, ar projekto idėja atitinka Architektūros įstatymo reikalavimus – dermė su aplinka, estetinė vertė, urbanistinis integralumas, funkcionalumas, aplinkos pritaikymas bendruomenės nariams ir kokybė, inovatyvumas, racionalumas ir kt.

Kokios projektų idėjos bus įgyvendintos, balsuodami internetu spręs patys panevėžiečiai. Gyventojų išrinktos dvi bendruomenės iniciatyvos bus finansuojamos miesto biudžeto lėšomis ir įgyvendintos per metų laikotarpį. Šiemet tam numatyta 40 tūkst. Eur.

Balsavimą planuojama paskelbti gegužės mėnesį.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: